ДАІ Чернігівщини провела тижневик профілактики
Керівництво УДАІ Чернігівської області прийняло рішення провести комплекс профілактичних заходів у зв’язку з тим, що саме на пішохідних переходах останнім часом гине та травмується багато людей.
З 29 липня по 4 серпня на території Чернігівської області проходять профілактичні заходи під умовною назвою “Пішохідний перехід”. З початку року сталося 225 автопригод, в яких 50 людей загинуло, 267 отримали травми різного ступеня тяжкості. 3 відсотки ДТП сталися на проїзді пішоходних переходів.
Аби привернути увагу громадян до неухильного дотримання ПДР всіма учасниками руху, працівники управління Державтоінспекції, які зазвичай здійснюють свої функціональні обов’язки в кабінетах, вийшли на дорогу. Щодня на протягом тижня 8-9 екіпажів досвідчених працівників ДАІ з 17 до 21 години чергують поблизу пішохідних переходів на ділянках доріг з пожвавленим рухом автотранспорту та пішоходів. Так, з початку відпрацювання працівниками ДАІ складено 64 адміністративні протоколи як стосовно водіїв-порушників проїзду пішохідних переходів, так і стосовно пішоходів-порушників.
Державтоінспекція Чернігівської області нагадує громадянам про необхідність руху тільки по тротуарах та пішохідних доріжках. Переходити проїзну частину дороги тільки в спеціально відведених місцях, користуватися для власної безпеки підземними переходами. По краю проїзної частини дороги чи узбіччю пішоходи повинні йти назустріч руху транспортним засобам. В темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи повинні виділити себе світлоповертаючими елементами для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху.
За проїзд через пішохідний перехід з порушеннями водіїв штрафують на суму від 255 до 340грн. Пішоходи платять від 51 до 81грн. За день один патруль складає 3-4 протоколи, бо здебільшого проведять розяснювальну роботу, то ж більшість порушників обходиться поки попередженням.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські теплоенергетики долучилися до ліквідації наслідків атак на енергосистему Києва 10:58
Зведена бригада у складі 12 спеціалістів КП «Теплокомуненерго» та АТ «Облтеплокомуненерго» працює зараз у місті Києві з метою надання допомоги у ліквідації наслідків масованих атак на об’єкти енергетичної інфраструктури.
Чернігівські медійниці вчились впевнено триматися в кадрі у Медіабазі ІМІ 10:47
Практичні вправи, спрямовані на те, щоб природно почуватися перед камерою, відпрацювали медійниці Чернігова під час майстеркласу з акторської майстерності. Захід організував регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів».
До 1,5 млн грн на власну справу: стартував конкурс грантів для ветеранського бізнесу «Варто: 4 роки підтримки» 10:45
Український ветеранський фонд Мінветеранів запускає нову грантову програму для ветеранів і ветеранок. Переможці можуть отримати фінансування для старту або розвитку свого бізнесу в розмірі від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень.
Чернігівщину відвідали шведські партнери: у фокусі – підтримка енергетики 10:32
Учора з візитом на Чернігівщині побували представники Посольства Швеції в Україні, Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) і Програми «Партнерство за сильну Україну».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:34
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.