Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 січня, 12:08:47

Десантники гордяться підростаючим поколінням

31.07.2013   14:34

Напередодні Дня високомобільних десантних військ у 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, який дислокується у селищі Десна на Чернігівщині відбулась зустріч ветеранів-десантників, представників Всеукраїнської громадської організації "Ніхто крім нас" з військовослужбовцями аеромобільного підрозділу 354-го навчального механізованого полку.

Почесні гості ознайомилися з життєдіяльністю  десантників  сучасного вітчизняного війська. В ході занять на повітрянодесантному комплексі військовослужбовці продемонстрували ветеранам "крилатої піхоти" свої вміння в укладанні парашутів, припасуванні особистої зброї та спорядження, підготовці до стрибка та експлуатації ними парашутів у повітрі. Також солдати зробили кілька навчально-тренувальних стрибків.

В спілкуванні між собою десантники різних поколінь поділилися власним досвідом та враженнями і привітали один одного з професійним святом.

Представник організації  "Ніхто крім нас" ветеран-десантник, учасник війни в Афганістані, старшина Сергій Кобченко прочитав теперішнім захисникам Вітчизни свої вірші та презентував пісню "ВДВ", автором слів якої він є. Крім того, від громадської організації, десантники навчального центру отримали почесний стяг воїнів ВДВ з символікою "Ніхто крім нас", різноманітні подарунки та сувеніри.

- Нам дуже приємно  побувати в гостях у військових  з голубими беретами навчального  центру "Десна", - сказав голова чернігівського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації "Ніхто крім нас" підполковник у відставці Ігор Сердюк. - Всі члени нашої організації - колишні та діючі десантники. Ми пишаємося тим, що на Чернігівщині виховують гідну нам заміну, справжню еліту сучасних Збройних Сил України.

Чернігівський обласний  осередок Всеукраїнської громадської  організації "Ніхто крім нас"  запрошує жителів та гостей  Чернігова на святкування Дня  високомобільних десантних військ, яке відзначається 2 серпня.

Програмою святкування передбачено (2.07.2013):
мітинг біля пам'ятника воїнам, які загинули в Афганістані (9:30).
Змагання та розважальні заходи на базі відпочинку "Хімік" (з 13:00 )
Концерт (20:00)
Святковий феєрверк (22:30)
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські теплоенергетики долучилися до ліквідації наслідків атак на енергосистему Києва 10:58

Зведена бригада у складі 12 спеціалістів КП «Теплокомуненерго» та АТ «Облтеплокомуненерго» працює зараз у місті Києві з метою надання допомоги у ліквідації наслідків масованих атак на об’єкти енергетичної інфраструктури.

Чернігівські медійниці вчились впевнено триматися в кадрі у Медіабазі ІМІ 10:47

Практичні вправи, спрямовані на те, щоб природно почуватися перед камерою, відпрацювали медійниці Чернігова під час майстеркласу з акторської майстерності. Захід організував регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів».

До 1,5 млн грн на власну справу: стартував конкурс грантів для ветеранського бізнесу «Варто: 4 роки підтримки»

До 1,5 млн грн на власну справу: стартував конкурс грантів для ветеранського бізнесу «Варто: 4 роки підтримки» 10:45

Український ветеранський фонд Мінветеранів запускає нову грантову програму для ветеранів і ветеранок. Переможці можуть отримати фінансування для старту або розвитку свого бізнесу в розмірі від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень.

Чернігівщину відвідали шведські партнери: у фокусі – підтримка енергетики 10:32

Учора з візитом на Чернігівщині побували представники Посольства Швеції в Україні, Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) і Програми «Партнерство за сильну Україну».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:34

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини