Чернігівський район: під час пожежі автомобіля отримав опіки його власник
30 липня об 11:21 до оперативно-диспетчерської служби Управління ДСНС у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу автомобіля "OPEL KADETT" поблизу с. Деснянка Чернігівського району.
Рятувальники з Чернігова, що прибули за викликом, оперативно загасили палаючий транспортний засіб.
В ході розслідування обставин виникнення пожежі з'ясувалося, що під час руху внаслідок короткого замикання електромережі "OPEL" раптово спалахнув. Його 47-річний власник намагався дістати документи вже із палаючого авто, проте на ньому спалахнув синтетичний одяг.
В результаті цього чоловік отримав опіки ІІІ-ІV ступеню 80% тіла та каретою швидкої допомоги був доставлений до реанімаційного відділення Чернігівської обласної лікарні. Його стан здоров’я медики оцінюють, як тяжкий.
Вогнем знищено транспортний засіб. По факту пожежі проводиться розслідування.
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression