За минулий тиждень затримано 8 порушників державного кордону
Кордон за тиждень
За минулий тиждень, з 22 по 28 липня 2013 року, на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 227,5 тис. громадян та 38,5 тис. транспортних засобів, затримано 8 порушників державного кордону.
До адміністративної відповідальності притягнуто 58 осіб, на яких накладено штрафів на суму 7548 гривень.
Через державний кордон не пропущено 45 осіб, з яких 20 – діти громадяни України, що не мали відповідних документів на право перетину державного кордону, а саме в 11 випадках – це відсутність проїзного документа дитини, у 5 випадках – це відсутність нотаріально завіреного доручення одного з батьків, і в 4 випадках – це відсутність довідки матері одиначки.
Спільно із співробітниками Чернігівської митниці в пунктах пропуску виявлено порушень законодавства та вилучено товарів на загальну суму 7 тисяч гривень.
О.В.Дудко, помічник начальника прикордонного загону – начальник прес-служби, підполковник
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.