Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 травня, 18:55:50

Варвинський район: через несправну електропроводку під час пожежі загинув домовласник. ФОТО

30.07.2013   11:08

30 липня о 01:47 у Варвинському районі до пожежно-рятувального підрозділу Управління ДСНС у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку у с. Світличне по вул. Молодіжній.

Через 15 хвилин на місце події прибув пожежно-рятувальний підрозділ з райцентру. У цей час вогонь вирував в середині та на даху будівлі. В захисних протигазах рятувальники увійшли до задимленої оселі й в одній з кімнат виявили на підлозі тіло 75-річного домовласника без ознак життя.

Майже  за годину пожежу було приборкано. Вогнем знищено 85 кв. м даху помешкання, пошкоджено стіни та майно.

Як з'ясувалося, причиною пожежі та загибелі власника будинку послужило коротке замкнення електромережі через те, що в одну розетку було увімкнено два потужних електроприлади.

По факту пожежі проводиться розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини