За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито
За минулу добу органами внутрішніх справ області по 58 кримінальних правопорушеннях особи, які їх скоїли, встановлені, з них:
2 крадіжки колективного майна, 9 крадіжок індивідуального майна, 11 фактів нанесення тілесних ушкоджень, 1 факт шахрайства, 6 фактів незаконного обігу наркотиків, 4 факти незаконного поводження зі зброєю, 4 факти хабарництва, 2 факти перевищення влади, 19 інших кримінальних правопорушень.
За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 297 адмінпротоколів, з них: 6 – за дрібне хуліганство, 79 – за розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях.
Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння затримано 30 водіїв, складено 164 адмінпротоколи за порушення правил безпеки дорожнього руху.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31
8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.
11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22
День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression