Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 жовтня, 17:55:00

Необмежений світ людей з обмеженими можливостями

03.12.2011   18:02

У Чернігові в міському Палаці культури відкрилася виставка робіт людей з обмеженими фізичними можливостями.

Оригінальні творчі роботи, виготовлені власноруч, представили підопічні Чернігівської міської громадської організації інвалідів “Життя триває”, Чернігівського міського осередку Всеукраїнської громадської організації “Астма Асоціація”, Чернігівської міської благодійної організації батьків і дітей інвалідів з дитинства “Логос”, Чернігівської міської асоціації “Конкордія”, Чернігівської міської громадської організації інвалідів “Гіппократ”, міського благодійного фонду “Милосердя і доброта”, Чернігівської громадської організації інвалідів “Дорога до серця”, а також учасник бойових дій Афганістану, інвалід II групи Володимир Головач та учасник бойових дій Афганістану, інвалід війни III групи Олександра Старікова.

Звертаючись до учасників заходу, заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров зазначив, що навіть вади здоров’я не заважають людям бачити навколишній світ у його яскравих барвах. Він сердечно подякував авторам творчих робіт за їхню майстерність, працелюбність, прагнення до повноцінного життя. “Своїм прикладом Ви надихаєте усіх нас цінувати й берегти кожну мить, навчаєте щирості й милосердю”, – зауважив С. Віхров. Він також відзначив надзвичайно важливу і потрібну суспільству діяльність керівників громадських організацій, що об’єднують людей із вадами здоров’я.

“Міська рада постійно підтримує цей актуальний напрямок роботи, кілька років ми фінансуємо цільову програму, спрямовану на допомогу знедоленим людям”, – нагадав заступник міського голови.

Останні новини Чернігівщини

12-а сесія Чернігівської міської ради VIII скликання розпочала свою роботу 14:10

Сьогодні, 28 жовтня, розпочала свою роботу дванадцята сесія Чернігівської міської ради восьмого скликання. На пленарному засіданні присутні чернігівський міський голова Владислав Атрошенко та 39 депутатів.

Де в Чернігівській області безоплатно лікують інсульти: список лікарень

Де в Чернігівській області безоплатно лікують інсульти: список лікарень 14:07

Лікування інсульту в Україні є повністю безоплатне, адже входить у Програму медичних гарантій та є пріоритетною послугою серед інших програм ПМГ. То як і де отримати гарантовану НСЗУ послугу?

Порушник з Куликівщини за допомогою остей наловив риби майже на понад 30 тис. грн. збитків

Порушник з Куликівщини за допомогою остей наловив риби майже на понад 30 тис. грн. збитків 13:59

28 жовтня 2021 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Чернігівського району виявлено грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:50

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території  області за добу

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 11:39

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж та 2 випадки виявлення і знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини