Борзнянський район: у ДТП загинуло двоє громадян
9 липня близько 16:00 на 107-му км автотраси Кіпті-Глухів-Бачівськ Борзнянського району водій легковика ВАЗ-21140 при обгоні автомобіля виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з автомобілем Volkswagen Passat.
Внаслідок удару останню автівку також викинуло на зустрічну смугу, де вона зіткнулася з легковиком Мazda.
В результаті дорожньо-транспортної пригоди загинули 37-річний водій ВАЗу та пасажирка автомобіля Volkswagen Passat.
Водій та пасажир автомобіля Мazda, водій Volkswagen Passat отримали тілесні ушкодження та були доставлені до Борзнянської центральної районної лікарні.
Для вилучення з повівечених автівок тіл загиблих залучалося відділення 16-го Державного пожежно-рятувального поста з м. Борзна. По факту дорожньо-транспортної пригоди проводиться розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.