Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 13:31:25

На Чернігівщині студенти опановують військову справу

10.07.2013   12:23

Майже 400 студентів та 25 курсантів військової кафедри Національного університету біоресурсів і природокористування України на базі 1-ї окремої танкової бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України, яка дислокується в с.Гончарівське на Чернігівщині, проходять військову підготовку під час табірного збору.

– Табірний збір, є своєрідним апогеєм дворічного навчального процесу студентів та курсантів на кафедрі військової підготовки, – підкреслив заступник завідуючого військовою кафедрою університету з виховної роботи підполковник запасу Сергій Розенфельд, – Вони живуть повноцінним армійським життям за розкладом гончарівських танкістів: посилено займаються фізичною підготовкою, набувають практичних навичок у водінні танків і бойових машин піхоти, ремонті та експлуатації бронетанкового озброєння і техніки, виконують курс стрільб з усіх видів стрілецької зброї.

В організації цих занять безпосередню участь беруть військовослужбовці танкової бригади. Під час навчання студентів та курсантів широко використовується навчально-матеріальна база військової частини, бронетанкова та автомобільна техніка, інженерні засоби та засоби зв’язку, бойова та навчальна стрілецька зброя, яка знаходиться на озброєнні бригади.

Студенти військової кафедри готуються за шістьма військово-обліковими спеціальностями: бойове застосування механізованих, танкових, автомобільних з’єднань, частин та підрозділів, експлуатація і ремонт базових машин, електро- та спец обладнання, автоматики бронетанкової техніки, а також ветеринарна радіологія і токсикологія.

Попереду у юнаків державний  іспит. За його результатами прийматиметься рішення про присвоєння їм звання «молодшого лейтенанта» запасу. За словами Сергія Розенфельда, щороку кілька лейтенантів запасу з кожного випуску виявляють бажання в подальшому пов’язати своє життя з українською армією, а курсанти розпочинають офіцерську службу на посадах ветеринарної медицини у силових структурах.

Вадим Мисник

Останні новини Чернігівщини

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині 09:45

Деякі боржники зневажливо ставляться до обов’язку сплачувати аліменти, а інколий навмисно приховують правдиву інформацію про розмір своїх доходів та місце проживання.

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті 09:37

11 червня бібліотеки Чернігова отримали нові видання Українського інституту національної пам’яті.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:06

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 червня травня по 8:00 15 червня 2021 року.

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина 08:50

14 червня відбулася щотижнева оперативна нарада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини