Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 грудня, 17:55:53

Чернігівські прикордонники у транзитному поїзді знайшли чай, мило та макарони з вмістом коноплі

08.07.2013   15:13Агенцiя

Вчора в пункт контролю “Хоробичі”, що на Чернігівщині на в’їзд в Україну прибув транзитний поїзд сполученням “Мінськ–Адлер”

У ході проведення оформлення в одному з вагонів на рундук для багажу спрацювала службова собака Претті, яка натренована на пошук наркотичних засобів. Як з’ясувалося, в ніші знаходились речі 35-річної громадянки Росії.

За ініціативи прикордонного наряду речі були оглянуті спільно з працівниками митниці.

У результаті перевірки в паперовому пакунку були знайдені товари, при виготовлені яких можливо використовувалася наркотична речовина, а саме конопля.

Серед знайденого – чай, макарони та мило чеського виробництва. Наразі всі предмети вилучені для проведення експертизи. Попередня вага виявленої наркотичної речовини складає 40 грамів.

Прес-служба Державної прикордонної служби України

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45

Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.

 Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових

Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03

В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.

Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35

Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!

 В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини

В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44

«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна»

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42

У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини