Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 листопада, 11:14:49

В п'яному чаду знищили власних дітей

11.10.2011   15:25Агенцiя

Увечері 7 жовтня до чергової частини Носівського РВ надійшло повідомлення від жительки Носівки про те, що вдень з двору її садиби зникли двоє малолітніх дітей 4 і 2 років. Мати звернулася по допомогу до міліції лише надвечір, зі слів подружжя, спочатку вони проводили пошуки самостійно.

Як розповів начальник УМВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик, за його вказівкою для розшуку безвісти зниклих дітей по тривозі був піднятий особовий склад Носівського райвідділу внутрішніх справ, орієнтовано сусідні міськрайоргани, лінійні відділи міліції на залізничних станціях та громадськість.

Також у розшуку дітей брали участь співробітники Козелецького та Бобровицького райвідділів, кінологи, працівники УДАІ УМВС області та члени громадського формування "Захист".

Спочатку мати дітей навіть висловила припущення, що малюків викрав її колишній співмешканець, оскільки той заходив до неї, ображав нецензурними словами та погрожував забрати дітей. Інформація не підтвердилася.

Міліціонери проводили подвірні обходи, перевіряли лісові насадження, прилеглі території, вигони та водойми, але слідів малюків ніде не було.

Співмешканці вихованням дітей абсолютно не займалися, регулярно заглядали у чарку і радо приймали у себе в господі таких же шанувальників "зеленого змія". Батьки дітей офіційно ніде не працюють, а сам будинок перебуває в антисанітарних умовах. На матір неодноразово складалися адміністративні протоколи за неналежне виконання батьківських обов'язків.

- Саме ця інформація і примусила правоохоронців перевірити версію, що до зникнення дітей можуть бути причетні самі батьки, - зазначив генерал Михайлик. - Тому коли міліціонери заглянули у криницю, у них виникли серйозні підозри: чому діючий колодязь раптом виявився закиданий дерев'яними конструкціями. Пізніше під дошками й колодами і були виявлені тіла двох малюків.

Зі слів подружжя, того дня вони випивали, через якусь дрібницю між співмешканцями виникла сварка, яка завершилась жахливою трагедією: батьки повкидали свої малолітніх дітей до колодязя. Малюки кричали з темного тунелю колодязя ще хвилин з десять, тоді парочка заходилася закидати криницю уламками дощок та мотлохом, доки голоси не стихли.

Проти співмешканців порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого пунктами 1, 2 та 12 частини 2 статті 115 Кримінального кодексу України - умисне вбивство двох або більше осіб та умисне вбивство малолітньої дитини, вчинене за попередньою змовою групою осіб. Обоє знаходяться під вартою.

УМВС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59

До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.

19 листопада: цей день в Україні і світі

19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58

День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression

Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13

У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.

Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11

Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.

Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07

13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини