Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 00:11:50

Котячі блохи гризуть ноги жителям чернігівської висотки

27.06.2013   08:18Агенцiя

У Чернігові котячим блохам до вподоби нинішня погода, бо надворі - тепло, у підвалах - волого.

Людям є чого боятися, зізнаються мешканці чернігівських висоток. Блохи нападають не лише на чотирилапих, а і на двоногих. А їхні укуси сверблять не менше комариних. Єдина втіха, що дострибнути блоха може хіба що до коліна, — йдеться в сюжеті ТСН.

Люди можуть помітити маленьких чорних агресорів, які добре маскуються у килимі, хіба що через лупу.

Ноги покусані, а руки і тулуб — ні. Саме так виглядають перші ознаки блошиного панування. Найбільше потерпають мешканці перших поверхів. Комахи можуть дострибувати сюди з підвалу, там для них є справжній рай: тепло, волого і багато котів.

Люди обробляють східці в підвалі олією, щоб блохи не стрибали. А деякі мешканці будинку навіть виїхали на літо через укуси комах.

Народні методи, на жаль не допомагають. Чого тільки не пробували мешканці багатоповерхівки — полин, коктейль із часнику, солі та соди. Самі намучились, а блохи і далі стрибають. Аби якою отрутою не обійдешся, радять торговці на ринку, комахи, хоч і дрібні, але дуже живучі. Запропонувати нічого не можуть.

На бліх у квартирі чи підвалі можна поскаржитися в ЖЕК. А комунальники викличуть дезінсекторів. Ця послуга входить у квартплату. От тільки чекати цього доведеться не день і не два.

Хоча за кілька днів вони оброблять в підвалах усі закутки.

Бліх буде багато в підвалах, де вештаються коти і назбиралося сміття. А от бояться вони засухи та екстремальних температурних змін.

Нагадаємо, що у 2010 році Москва потерпала від нашестя бліх.

Додамо, що тепла погада сприяла поширенню комах. Наприклад, після затяжної зими скажені комарі гризуть людей, наче собаки, а зголоднілі кліщі кидаються на українців з дерев і кущів та чують кров за 1,5 км.


http://tsn.ua/ukrayina/kotyachi-blohi-grizut-nogi-zhitelyam-chernigivskoyi-visotki-300014.html

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини