Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 січня, 06:10:25

Підприємство видобувало нафту без спеціального дозволу

26.06.2013   14:47

На Чернігівщині в результаті зловживань службовим становищем з боку посадовців товариства з обмеженою відповідальністю та державного підприємства з видобутку нафти й газу державі було завдано збитків на суму понад 5,5 мільйонів гривень.

Працівники державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Чернігівській області в ході перевірки встановили, що в 2008 році комерційна фірма та державне підприємство з нафтогазовидобування уклало договір спільної діяльності з видобування нафтопродуктів з 62 свердловин родовища. У 2010 році дія спеціального дозволу, наданого на видобування нафти, газу й природного конденсату з родовища була зупинена.

Відповідно мали б припинитися й роботи з видобування корисних копалин, але службові особи комерційного підприємства, зловживаючи службовим становищем, ще два тижні продовжували незаконно експлуатувати надра.

За цей час вони видобули майже півмільйону тонн нафти, понад чотириста тисяч кубічних метрів газу та більше трьохсот тонн конденсату, чим завдали державі збитків більше ніж на 5,5 мільйонів гривень.

За даним фактом слідчим управлінням УМВС України в Чернігівській області розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем) - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини