Браконьєрам прийдеться відповідати
Близько 8-ї ранку 18 червня на ділянці відділу прикордонної служби "Дніпровське" прикордонним нарядом затримано 5 громадян України, двоє з яких під час затримання, саме витягували з води сітку, в якій знаходилась велика кількість річкової риби.
В діях двох громадян вбачаються ознаки злочину передбачені частиною 1 статті 249 Кримінального Кодексу України "Незаконне заняття рибним, звіриним, або іншим водним добувним промислом".
Співробітники лінійного відділу МВС в річковому порту "Чернігів", що прибули для проведення слідчих дій до місця затримання встановили довжину сітки - 240 метрів, загальну вагу риби - 15,5 кг, і різновиди риби добуті незаконним шляхом. Ними виявилися: сом - 8 шт., плітка - 122 шт., щука - 3 шт., окунь - 9 шт., лин - 2 шт., судак - 1 шт., чехоня - 4 шт., карась - 11 шт., синець - 9 шт., плоскирка - 61 шт., білизна - 2 шт.
Сума завданих державі збитків складає 19700 гривень.
Затриманих передано до ЛВ УМВС в річковому порту "Чернігів".
О.В.Дудко, помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби, підполковник
Останні новини Чернігівщини
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.
За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35
У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».
На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34
Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.
Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17
Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.
Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15
У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.