Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 жовтня, 05:21:49

Автомобілі два, а результат один

17.06.2013   16:04

Після обіду 13 червня до міжнародного автомобільного пункту пропуску “Грем’яч” на в’їзд з України прибув автомобіль “Volkswagen Passat” зареєстрований В Литві. Керувала ним за дорученням громадянка Таджикистану.

Під час перевірки документів на автомобіль у прикордонного наряду виникли підозри щодо його належності водієві, після чого було ініційовано проведення поглибленого огляду спільно із співробітниками митниці. Крім того ретельній перевірці піддано і документи на авто.

В результаті встановлено, що доручення на даний транспортний засіб недійсне, тому що підпис нотаріуса та гербова печатка в дорученні не відповідають оригіналу, на бланках доручення та його перекладу вказана невірна електронна адреса, та і саме прізвище нотаріуса написано з орфографічними помилками

В ході особистої бесіди з нотаріусом інспектором митниці встановлено, що таке доручення не видавалось та не засвідчувалось.

Сума оцінки вилученого за порушення митних правил автомобіля складала 37140 гривень.

Майже за аналогічним сценарієм, в тому ж таки пункті пропуску, розвивались події під кінець того ж дня. На виїзд з України прямував легковий автомобіль литовської реєстрації “Тойота”, яким керувала громадянка Російської Федерації.

Під час перевірки документів старшим прикордонних нарядів в пункті пропуску ініційовано проведення спільного із співробітниками митниці поглибленого огляду автомобіля. Цього разу доручення виявилось дійсним, але виявлено інше порушення, а саме до України на цьому авто в’їжджав громадянин Киргизстану, а виїжджає росіянка, що є порушення митного законодавства України.

Автомобіль вилучений, сума його оцінки склала 40 тисяч гривень.

Загалом же за минулий тиждень, з 10 по 16 червня 2013 року, на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку пропущено близько 137 тис. громадян та 27 тис. транспортних засобів, затримано 8 порушників державного кордону.

До адміністративної відповідальності притягнуто 54 особи, на яких накладено штрафів на суму 8670 гривень. Через державний кордон не пропущено 43 особи, з яких 14 – діти громадяни України, що не мали відповідних документів на право перетину державного кордону.

Спільно зі співробітниками Чернігівської митниці в пунктах пропуску виявлено порушень законодавства та вилучено товарів на загальну суму 255 тисяч гривень.
 

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 321 новий випадок COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 321 новий випадок COVID-19 20:17

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 27 жовтня в області зафіксовано 321 новий випадок COVID-19. Зокрема 198 — у Чернігівському районі (в тому числі 129 — у Чернігові), 95 — у Ніжинському, 16 — у Корюківському, 12 — у Прилуцькому. 126 захворілих госпіталізовані

  Випалювання сухої рослинності шкодить довкіллю і карається значними штрафами

Випалювання сухої рослинності шкодить довкіллю і карається значними штрафами 20:13

Нині триває осіннє прибирання полів, городів та присадибних ділянок. Часто ці роботи завершуються спалюванням сухої рослинності та пожнивних решток. Це, у свою чергу, може спричинити масштабні пожежі, скорочення біологічного різноманіття, а найстрашніше – людські жертви.

Визначено кандидатуру на посаду директора РЛП «Ялівщина»

Визначено кандидатуру на посаду директора РЛП «Ялівщина» 19:20

Засідання відповідної конкурсної комісії провів сьогодні, 27 жовтня, заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Дмитро Іванов.

 Червона зона: як працюватимуть садки та школи

Червона зона: як працюватимуть садки та школи 19:09

З 30 жовтня лише 55 із 426 шкіл Чернігівщини зможуть працювати очно. 100% працівників цих закладів мають «зелений» COVID-сертифікат та повне право працювати у «червоній» зоні, куди з цієї суботи переходить і наша область.

 60-річний ювілей відзначив Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН

60-річний ювілей відзначив Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН 19:02

З визначною датою привітали колектив установи Дмитро Іванов, заступник голови ОДА, Дмитро Блауш, заступник голови обласної ради, Юрій Лупенко, віцепрезидент Національної академії аграрних наук України та народний депутат України Валерій Зуб.