За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито
За минулу добу органами внутрішніх справ області по 61 кримінальному правопорушенню особи, які їх скоїли, встановлені, з них: 14 крадіжок індивідуального майна, 1 факт тілесних ушкоджень, 9 фактів вилучення наркотиків, 2 факти вилучення зброї, боєприпасів, 5 фатів шахрайства, 1 факт підроблення документів, 1 факт привласнення, розтрати майна, 28 фактів інших кримінальних правопорушень.
На автодорогах області сталось 4 ДТП, внаслідок яких 1 особа загинула.
За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 320 адмінпротоколів, з них: 11 - за дрібне хуліганство, 47 - за розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях.
Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння затримано 31 водій, складено 158 адмінпротоколів за порушення правил безпеки дорожнього руху.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.
Мобільні клініки надали медичну допомогу 655 жителям Чернігівщини 14:11
До Дня медичних працівників МБФ «Альянс громадського здоров’я» підбив перші результати роботи проєкту «Мобільні клініки» у Чернігівській області.
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили сумлінних платників податків 13:43
Відбулась урочиста церемонія нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2025».