Носівський район: під час пожежі врятовано людину
10 червня о 06:05 у Носівському районі до служби 101 надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Макіївка по вул. Лісовій.
Подолавши відстань майже у 40 км, через 45 хвилин на місце події прибув з райцентру Державний пожежно-рятувальний підрозділ.
За цей час начальник Носівського районного сектору Управління ДСНС у Чернігівській області майор служби цивільного захисту Володимир Вихор, який на момент виникнення пожежі знаходився на дачі в с. Макіївка та вже збирався їхати на роботу, одним із перших прибіг на місце події й встиг врятувати із задимленого будинку його 39-річного господаря.
Останній у стані алкогольного сп’яніння лежав на ліжку в одній з кімнат і встиг трохи надихатися диму. Після рятування людини, Володимир Вихор за допомогою кількох сусідів приступив до гасіння пожежі підручними засобами.
Рятувальники, які згодом прибули за викликом, остаточно ліквідували горіння за 10 хвилин і не дали пожежі знищити помешкання. Вогонь встиг пошкодити деяке домашнє майно, 4 кв. м стіни та 2 кв. м даху будинку.
Причиною пожежі стала необережність при курінні у ліжку господаря оселі.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.
На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28
В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.
Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.
Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24
24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.
В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33
Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.