Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 07:46:33

Хлопчик на ім'я Мир Голуб підростає у Чернігові

08.06.2013   15:05Агенцiя

В одній із чернігівських родин із прізвищем Голуб підростає хлопчик на ймення Мир.

Про це повідомила начальник відділу реєстрації актів цивільного стану Реєстраційної служби Чернігівського міського управління юстиції Наталія Іванцова.

"Нещодавно ми зареєстрували хлопчика, якому батьки дали ім’я Мир, тому що прізвище - Голуб", - сказала вона.

За словами Іванцової, зараз в Україні відсутні обмеження на присвоєння імен. А це значить, що батьки можуть назвати новонароджену дитину навіть вигаданим або граматично неправильним іменем. Така свобода відкриває широкий простір для фантазій, і тоді, окрім відомого всім Кирила, з’являються Кіріл та Кирилл, Лєсьяр та Мірра.

Нерідко в хід ідуть імена іноземного походження. Даючи їх своїм дітям, батьки не замислюються над тим, як вони з ними житимуть, яке по-батькові матимуть їхні онуки. Часом іноземне слово у поєднанні з іншими складовими українського імені утворює кумедну конструкцію, як то Джастін Іванович Лужа, приміром. Деякі батьки називають своє дитя іменем улюбленого кіногероя; Домініка, Ревекка, Маріам, Єсенія.

Однією з тенденцій останніх двох років Іванцова назвала моду на присвоєння немовляті імені святого, у день якого маля народилося. Відтак, зараз у Чернігові підростають Євангеліни, Серафими, Іоанни та ін.

Нетрадиційні й нестандартні імена в обласному центрі складають приблизно десяту частину тих, що реєструються. Найчастіше малюкам їх надають матері-одиначки - з ними немає кому сперечатися.

Потапчук Наталія, УКРІНФОРМ

Останні новини Чернігівщини

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.

21 червня - День літнього сонцестояння

21 червня - День літнього сонцестояння 07:37

День літнього сонцестояння, як правило 20 або 21 червня.

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

АНОНСИ ПОДІЙ