Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 червня, 10:30:36

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

06.06.2013   09:27

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 05 червня по 08 годину 06 червня 2013 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 2 пожежі, з яких 1 в житловому секторі та 1 інша.

1. Пожежа м. Прилуки, вул. Щорса О 12 год. 10 хв. сталася пожежа гаражу. Вогнем пошкоджено майно. Власник та збитки встановлюються. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Врятовано матеріальних цінностей на суму 5000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі Ічнянський район, смт Парафіївка, вул. Мазепи У 00 год. 29 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю на площі 25 кв. м та пошкоджено перекриття на площі 20 кв. м. Причина – дитячі пустощі з вогнем брата господарки гр. А., 1999 р. н. Збиток – 2000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 70000 грн.


Виявлення та знищення ВНП:

05.06.2013 року о 17 год. 10 хв. під час проведення земляних робіт за адресою: Менський район, с. Стольне, вул. Радянська, було виявлено ручну гранату Ф-1. Місце виявлення вибухонебезпечного предмету охороняється співробітниками Менського РВ УМВС України у Чернігівській області.

Знищення даного ВНП планується здійснити групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП 06.06.2013 року.

Останні новини Чернігівщини

Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41

У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.

Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19

З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28

У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.

Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34

У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.

Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49

Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини