Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 03 червня по 08 годину 04 червня 2013 року
МНС
Протягом доби зареєстровано 2 пожежі в житловому секторі.
1. Пожежа в житловому секторі смт Короп, вул. Чернігівська О 16 год. 04 хв. сталася пожежа літньої кухні. Вогнем знищено перекриття та майно. Ймовірна причина – порушення правил монтажу електромережі. Збиток – 3 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.
2. Пожежа в житловому секторі Носівський район, с. Іржавець В 00 год. 25 хв. сталася пожежа неексплуатуємої господарчої будівлі. Вогнем пошкоджено покрівлю та перекриття. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 40 000 грн.
Виявлення та знищення ВНП
О 15 год. 20 хв. біля с. Количівка, Чернігівського району, було знищено артилерійський снаряд калібром 152 мм часів ВВв, який було виявлено о 12 год. 40 хв.
О 16 год. 40 хв. біля с. Киїнка, Чернігівського району, було знищено артилерійський снаряд калібром 152 мм часів ВВв, який було виявлено о 10 год. 10 хв.
Інформація про події, пов’язані з підтопленням населених пунктів та території області:
Ріпкинський район:
Внаслідок підйому рівня води у р. Дніпро залишається підтоплено 6 вулиць та провулків (33 домогосподарства, 59 мешканців, з яких 2 дітей) в смт Радуль. Рух по населеному пункту здійснюється за допомогою автомобілів підвищеної прохідності.
Інформація про стан транспортного сполучення на території області:
1. Новгород-Сіверський район:
Внаслідок підйому рівня води в р. Десна та р. Віть порушено пряме транспортне сполучення між районним центром та с. Бирине, с. Прокопівка, с. Підгірне. Рух транспортних засобів здійснюється через Сумську область.
2. Сосницький район:
Внаслідок підйому рівня води в р. Десна тимчасово припинено паромне сполучення між районним центром та с. Синютин, с. Пекарів, с. Кнути, с. Костирів (298 домогосподарств, 624 мешканця). Сполучення здійснюється через Коропський район.
3. Менський район:
Внаслідок підйому рівня води в р. Десна порушено транспортне сполучення з с. Червоні Луки (11 домогосподарств, 19 мешканців). Сполучення здійснюється за допомогою човнів.
4. Борзнянський район:
Внаслідок підйому рівня води в р. Десна порушено транспортне сполучення з с. Ворона (2 домогосподарства, 2 мешканця) та с. Березівка (2 домогосподарства, 3 мешканця). Сполучення здійснюється за допомогою гужового транспорту.
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.