Кримінального джина потягло на солоденьке…
Зранку продавщиця магазину в Миколаївці Менського району, що на Чернігівщині, як завжди прийшла на роботу і почала готуватися до візиту покупців, але з порогу помітила, що вночі тут побував злодій.

Вже через хвилину в черговій частині Менського відділу міліції пролунав дзвінок – власниця повідомила, що невідомий з її закладу скоїв крадіжку харчів та грошей, а саме морозива, чаю і 15 кілограмів(!) цукерок.
Для перевірки отриманої інформації оперативний черговий негайно направив на місце пригоди слідчо-оперативну групу у повному складі. Під час ретельного огляду місця події були зібрані речові докази та встановлено, що невідомий проявив неабиякий хист аби потрапити всередину. Складалося враження, що злодій або акробат, або казковий джин, адже він спочатку потрапив до підсобного приміщення (перед цим майстерно зірвавши навісні замки на дверях), а потім буквально “просочився” через вентиляційний отвір.
Власниця магазину оцінила свої збитки в 3000 гривень. Оперативники були впевнені, що злодій проживає тут же, вони розпочали відпрацювання Миколаївки та сусідніх сіл. Співробітники карного розшуку спільно з дільничними інспекторами міліції провели подвірний обхід найближчих до магазину вулиць, опитали власницю магазину, спілкувалися з раніше судимими, наркоманами, любителями оковитої. Паралельно співробітники карного розшуку проводили ще й оперативні заходи, майже місяць копіткої роботи вивів співробітників міліції на крадія.
Як з’ясувалося, злодієм-ласунчиком виявився 37-річний місцевий житель. Чоловік жив зі своєю 41-річною співмешканкою. Він ніде не працював, тричі мав проблеми із законом, був засуджений за крадіжки, викрадення трактора та незаконне зберігання зброї. Родина жила за рахунок натурального господарства, але грошей все одно не вистачало. Тоді чоловік “взявся за старе” – обікрав місцевий магазин.
Потрапивши всередину, крадій викрав гроші та навантажив пакети (які знайшов там же в магазині) цукерками, морозивом і чаєм. Приміщення залишив тим же шляхом.
Зібравши всі необхідні матеріали та отримавши в суді санкцію на обшук, правоохоронці завітали до оселі підозрюваного. Під час обшуку співробітниками міліції були знайдені не тільки продукти харчування з обкраденого магазину, а й речі, які зникли кілька місяців тому з іншого магазину. А при подальшому спілкуванні з правоохоронцями чоловік зізнався ще в одному злочині – пограбуванні продавця магазину. Зараз правоохоронці перевіряють магазинного крадія на причетність до інших аналогічних злочинів.
За всіма фактами скоєння злочинів слідчим Менського райвідділу міліції було порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 185 (крадіжка) та ч.1 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України, що карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.
Нині зловмисник згідно рішення суду знаходиться на підписці про невиїзд.
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.