Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 07:16:29

Фінансових порушень на 345 тис грн. виявили фахівці Держфінінспекції при ревізії міського бюджету Носівки

31.05.2013   10:08Агенцiя

Цей факт було встановлено спеціалістами Держфінінспекції в Чернігівській області під час ревізії міського бюджету, ревізії фінансово-господарської діяльності Носівської міської ради за період 01.04.2009 по 31.12.2012.

Так, ревізія повноти надходження коштів до міського бюджету від оренди землі встановила, що ТОВ ”Інвестиційний Дім “Агробізнес” протягом 2010-2012 років в порушення чинного законодавства не сплачувало орендну плату за використання земельної ділянки для здійснення виробничої діяльності.

Внаслідок цього порушення міський бюджет Носівки недоотримав майже 275 тис грн. Слід зазначити, що Носівською міською радою неодноразово направлялись листи до Товариства з нагадуванням про необхідність сплати орендної плати за використання земельної ділянки.

За результатами ревізії підконтрольному об’єкту направлено вимоги щодо усунення порушень, ініційовано застосування фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинено бюджетні асигнування, направлено попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, а на двох посадовців міської ради складено протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 164-2 КУпАП. Крім того, було поінформовано прокуратуру Носівського району.


Прес-служба Держфінінспекції в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Е-сервіси, штучний інтелект та євроінтеграція: в ДПС розповіли про перші кроки спільного проєкту з Естонією 11:30

Перші підсумки співпраці ДПС та Естонського податкового та митного комітету у рамках Меморандуму обговорили керівники відомств Леся Карнаух та Райго Уукківі під час засідання Керівної ради спільного проєкту «Підтримка цифровізації податкового адміністрування ДПС».

У Чернігові жінку судитимуть за збут психотропних речовин 11:27

Чернігівською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно жительки м.Чернігова, яка організувала збут особливо небезпечних психотропних речовин на території міста.

Чернігівщина доєдналася до 8-го Всеукраїнського забігу «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України» 11:24

Понад 500 учасників зібралися в одному з парків обласного центру зранку 30 серпня, у проміжку між повітряними тривогами, щоб пробігти дистанцію, присвячену загиблому Герою чи Героїні.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:19

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення.

Актуалізувати потреби та ознайомитися зі зробленим: Чернігівщину відвідали представники «Партнерства за сильну Україну» 11:17

Програма «Партнерство за сильну Україну» розпочала працювати в Чернігівській області ще у квітні 2022 року. Спершу зусилля були спрямовані на розмінування та очищення територій від вибухонебезпечних предметів, а також на підтримку місцевих органів влади у відновленні ключових послуг.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини