Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 02:08:54

В Чернігові міліція затримала угонщика-невдаху

30.05.2013   14:07

Під час профілактичної операції з протидії незаконним заволодінням транспорту та злочинам, які скоюються в темний час доби, працівники відділу карного розшуку Чернігівського міськвідділу внутрішніх справ та бійці «Беркуту» затримали угонщика легковика.

Житель одного з приміських сіл регулярно навідувався в Чернігів, де гучно відпочивав у компанії своїх друзів. Молодик у свої 25 вже був засуджений за крадіжки, але за розум не взявся. Перебивався випадковими заробітками, ніде не працював, натомість полюбляв випити. Парубок і не здогадувався, який злий жарт з ним може зіграти горілка.

Того вечора він розважався одразу у кількох нічних закладах міста, а коли під ранок галаслива компанія розійшлася й настав час їхати додому, в око молодику впала червона ВАЗівська «копійка». Колись у хлопчини теж був автомобіль цієї ж моделі, у нього навіть ключі лишилися.

Чи то ностальгія, чи то лихий поплутав, але, не довго думаючи, він вставив ключ у замок дверей – ті піддалися, із запаленням теж проблем не виникло. Завів автівку і поїхав кататися вулицями міста, але не витримавши такого керування, стара «копійка» заглухла. На допомогу прийшли якісь перехожі, що люб’язно погодилися штовхнути стареньку машину і завести її.

Не проїхавши й кілометра, стара автівка знову стала. Міліціонери, які відпрацьовували місто в рамках операції з протидії незаконним заволодінням транспортом, одразу звернули увагу на захмелілого молодика, що марно намагався завести легковика. А коли правоохоронці наблизилися до хлопчини останній намагався накивати п’ятами, але не так сталося, як гадалося - за лічені секунди молодик був затриманий. Чолов’язі запропонували пред’явити документи на авто, на що той зізнався, що автомобіль він «взяв покататися».

Зважаючи на те, що молодик вже мав умовну судимість, він був затриманий згідно статті 208 Кримінального процесуального кодексу України, стосовно нього відкрите кримінальне провадження за частиною 1 статті 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом) - карається штрафом від однієї тисячі до однієї тисячі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк.

Міліція закликає власників автотранспорту не кидати автомобілі під під’їздами, а краще ставити їх на охоронюваних автостоянках - це захистить ваше майно від злочинних посягань.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18

Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.

У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37

Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.

У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06

Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.

Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25

У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.

Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04

З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини