Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 22:23:09

Про виділення нового вірусу грипу В/Ukraine/5621/2012

29.05.2013   16:42Агенцiя

Держсанепідслужба України у Чернігівській області є опорною базою Українського центру грипу та гострих респіраторних інфекцій, забезпечує моніторинг захворюваності населення на грип та гострі респіраторні інфекції, прогнозування епідемічного процесу грипу для цілеспрямованого здійснення профілактичних і протиепідемічних заходів.

Згідно рекомендацій ВООЗ з 40 тижня року фахівцями вірусологічної лабораторії проводився моніторинг циркуляції вірусів грипу на території області.

На 52 тижні року вперше було виділено фрагменти РНК вірусу грипу В в матеріалі від хворої дитини 11 місяців з смт. Талалаївка, що знаходилась на лікуванні в обласній дитячій лікарні з діагнозом: ГРЗ.

Матеріал було відібрано та доставлено в обласну вірусологічну лабораторію, для подальшої доставки до Українського центру грипу та гострих респіраторних захворювань при Центральній СЕС та ідентифікації у Референс – центрі грипу ВООЗ, м. Лондон. Ізольований штам внесений до міжнародного реєстру вірусів грипу як вірус грипу типу В/Ukraine/ 5621/2012.

http://cnoblses.net.ua/news/new.php?id=618

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини