Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 червня, 08:13:37

Мама, тато і я – спортивна сім’я

20.05.2013   14:37

До Дня солдатської матері, у селищі Десна, що на Чернігівщині, відбулось спортивно-родинне свято “Мама, тато і я – спортивна сім’я”.

В урочищі “Солдатська купальня” на березі притоки річки Десна 15 військових команд родин Деснянського гарнізону виборювали звання сильнішого. Кожна команда складалась із батька, матері та їх дитини. Суддівська колегія у складі представника 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України, адміністрації Деснянської селищної ради та місцевої гімназії оцінювало учасників змагань у кількох естафетах.

Кожна естафета, в свою чергу, складалась з вікторин та спортивних змагань.

За форматом спортивного свята сім’ї військовослужбовців змагались у перетягуванні канату, штовханні 16-кілограмової гирі, стрибали на швидкість на скакалці та крутили обруч навколо тулуба. Дітлахи долали дистанцію в 500 метрів на швидкість, відповідаючи при цьому, на запитання з предмету “основ життєдіяльності людини” та “Захисту Вітчизни”. Також кожна сім’я мала приготувати на відкритому вогнищі сімейну фірмову страву.

Відтак у цікавих та комічних змаганнях перемогла сім’я 6-а класу, за яку виступав начальник фізичної підготовки та спорту 169-го навчального центру майор Владислав Суспо.

– Я вважаю, що такі змагання потрібно проводити частіше, – сказав майор Суспо. – Окрім спортивного азарту на змаганнях була присутня сімейна злагодженість та військова дисципліна, оскільки, практично за кожну сімю виступав військовослужбовець Збройних Сил України. Спортивно-родинне свято неабияк згуртовує сім’ю, розвиває у дітей фізичні та моральні якості, сприяє всебічному розвитку майбутнього Захисника Вітчизни.

Суддівська колегія нагородила переможців свята почесними грамотами. В кінці змагань всі спортивні родини та присутні гуртом поласували приготованими сімейними стравами.

Ануфрієв Віктор

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини