Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 червня, 15:59:11

Громадяни втратили гроші після того, як в інтернет-мережі натрапили на оголошення

15.05.2013   10:11

Час від часу до чергової частини звертаються по допомогу до правоохоронців ошукані жителі Чернігова, які розповідають практично схожі ситуації, як через власну необачність вони втратили гроші.

Громадяни втратили гроші після того, як в інтернет-мережі натрапили на оголошення про продаж комп’ютерної та офісної техніки, іншої апаратури за прийнятними цінами.

Все б нічого, але продавці техніки вимагали залогової передоплати за товар. Громадяни перераховували на банківський рахунок потрібну суму, натомість замовленої комп'ютерної техніки так і не отримали. Наприклад, один чернігівець мріяв стати власником планшетного комп’ютера. Чоловік перерахував заставу в розмірі 300 гривень і почав чекати товар, щоб на пошті заплатити решту. Товар вчасно не прибув, а продавець відімкнув телефон. Лише тоді чернігівець зрозумів, що зв’язався із шахраями і написав заяву в міліцію. Інший житель обласного центру перерахував шахраю 1500 гривень і теж втратив їх.

Зловмисник розраховував, що обдурений громадянин не стане  піднімати бучу через три сотні  гривень і не піде до правоохоронців, бо йому буде соромно, що дорослу людину так обдурили. Нині тривають пошуки інтернет-шахрая, який, ймовірно, обдурив не одну людину.

У свою чергу міліція звертається до громадян, які стали жертвами аналогічних злочинів, обов'язково повідомте про ці факти правоохоронні органи. Навіть якщо ви вважаєте, що сума збитків незначна, шахрай має відповісти за свої дії перед законом. А якщо ви все ж таки вирішили придбати товар через всесвітню павутину, оплачуйте товар тільки після його отримання.
 

Останні новини Чернігівщини

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки 13:33

Оперативне командування «Північ» отримало видання Українського інституту національної пам’яті та іншу книжкову продукцію, яку видано коштом державного бюджету.

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону 13:20

Минає червень, і творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка готується до гідного завершення свого 95-го, себто ювілейного, театрального сезону.

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям?

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям? 13:13

Винагорода за трудову діяльність є обов’язковою й необхідною умовою будь-якого робочого процесу, а систематичне та тривале порушення цієї норми – привід для зустрічі працівника та роботодавця у залі суду.

Фахівці Держпродспоживслужби виявили порушення законодавства у сфері ринкового та метрологічного нагляду

Фахівці Держпродспоживслужби виявили порушення законодавства у сфері ринкового та метрологічного нагляду 13:03

Відділом ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області від початку року здійснено 10 планових перевірок характеристик продукції і 1 розпочато та призупинено на час проведення експертизи (випробування). Крім того, протягом січня-травня відбулось 8 позапланових перевірок.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 18 червня по 8:00 19 червня 2021 року.