За січень–березень 2013 року від побутових травм загинули 286 осіб
Основні причини смерті від побутового травматизму
За січень–березень 2013 року від побутових травм загинули 286 осіб, з них п’ятеро дітей молодше 15-ти років.
Найчастіше люди гинули в результаті навмисних самоушкоджень (близько 24% загиблих у побуті). Порівняно із січнем–березнем 2012 року кількість самогубств збільшилася з 51 до 68 випадків.
Наступними за розповсюдженістю були випадкові отруєння алкоголем (п’ята частина загиблих у побуті) та нещасні випадки, спричинені дією диму, вогню та полум’я (восьма частина). Кількість смертей від цих причин зменшилася порівняно із січнем–березнем 2012 року на 19% та 12% відповідно.
Спостерігалося зменшення випадків смерті від переохолоджень – у 3,5 раза, від наслідків нападу з метою вбивства чи нанесення ушкодження – на 17,6%, від нещасних випадків, пов’язаних із транспортом – на 15,4%.
У той же час удвічі збільшилася кількість загиблих у результаті ушкоджень із невизначеним наміром, від падінь – на 25%, від випадкових отруєнь іншими отруйними речовинами (крім алкоголю) – на 22,2%.
Останні новини Чернігівщини
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».
Всесвітній день прибирання: Чернігівщина – серед цьогорічних лідерів України 11:13
Чернігівська область увійшла до трійки лідерів у межах проведення Всесвітнього дня прибирання – 2025, посівши друге місце у всеукраїнському рейтингу.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 10:23
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечних події, а саме: 2 пожежі.