“Іконний” злодій добрався до Дягови
– Невідома особа 16 листопада шляхом пошкодження навісного замка на вхідних дверях проникла в приміщення Свято-Покровської церкви у Дягові, звідки здійснила крадіжку ікон. Нагадаємо, що на початку листопада ікони було вкрадено у Степанівській церкві.

– Жителька Березни 19 листопада виявила у своєму нежилому будинку труп. Слідчо-оперативною групою було встановлено, що невідомий чоловік вибив віконне скло в будинку та заліз до середини приміщення, де і помер. Зовнішнім оглядом тілесних ушкоджень не виявлено. Встановлено, що померлий – мешканець Березни, при житті зловживав спиртними напоями.
– У реанімаційному відділенні центральної районної лікарні 17 листопада помер житель Мени, який був доставлений в лікарню 14 листопада з діагнозом: загальне переохолодження.
– Від фельдшера Бірківки 16 листопада надійшло повідомлення, що за медичною допомогою звернувся житель села з тілесними ушкодженнями, які отримав під час сварки з дружиною.
– Мешканка Березни поскаржилася правоохоронцям на те, що в неї з будинку за невідомих обставин зник набір каструль для приготування їжі. Оперативно-розшуковими заходами було встановлено, що крадіжку скоїла односельчанка потерпілої.
– З поля біля Миколаївки невідомі особи скоїли крадіжку електричного дроту з електроопори.
– Загорання в житловому будинку мешканки Блистови сталося 15 листопада. Причина пожежі – неправильна експлуатація пічного опалення.
По усіх наведених фактах проводиться розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.
Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23
Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.