Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 03:46:43

У Чернігівській області залишаються підтопленими три населених пункти

07.05.2013   11:33

У Чернігівській області найбільш підтопленими повеневими водами залишаються селище Радуль Ріпкинського району та села Мньов і Дніпровське Чернігівського району.

Досі “плавають” селище Радуль і села Мньов і Дніпровське / Фото: прес-служба ДСНС України

Як повідомляє прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій, ситуація з підтопленням населених пунктів на Чернігівщині стабілізується – на річці Дніпро, де спостерігається найбільше підтоплених ділянок у населених пунктах, рівень води поступово починає зменшуватись в середньому на 3-5 см за добу.

Рятувальники спільно з органами місцевого самоврядування автомобілями підвищеної прохідності та човнами здійснюють переправи місцевих жителів через підтоплені ділянки та забезпечують життєдіяльність населених пунктів. Це дає змогу населенню дістатись приміських автобусів, відвідати родичів, придбати товари повсякденного вжитку у місцевих крамницях, які, завдяки організованій роботі, працюють у звичному режимі. Крім того, рятувальники допомагають листоношам розвозити пенсії та пошту.

Ситуація з підтопленням населених пунктів Чернігівщини перебуває під постійним контролем органів виконавчої влади та Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті 10:39

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр відкрила резиденцію Санти для дітей віком від 5 до 14 років. Упродовж грудня малеча може надсилати свої листи зимовому чарівнику, а наприкінці року кожна дитина отримає відповідь Санти та подарунок.

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти 10:36

Протягом двох днів журналісти Чернігівської області вчилися писати грантові заявки на медійні проекти, їх реалізовувати та правильно звітувати.

Забруднення земель та зловживання службовим становищем: правоохоронці скерували до суду провадження щодо чиновника Носівської міськради 10:26

На Чернігівщині слідчі поліції завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом щодо посадовця, причетного до забруднення понад 3,4 га землі та безпідставної сплати з місцевого бюджету більш як 350 тисяч гривень приватній фірмі.

У Прилуках відкривається мандрівна виставка «На Зламі» 10:25

14 грудня в м. Прилуках у приміщенні Прилуцького краєзнавчого музею Східноукраїнський центр громадських ініціатив презентує мандрівну виставку «На Зламі».

ХІІ «Розумовські зустрічі» в Чернігові 10:20

У колі друзів, колег із атмосферою взаємоповаги йвзаємопідтримки 30 листопада – 1 грудня 2023 р. в Чернігові пройшли ХІІ«Розумовські зустрічі». Цього року присвячувалися вони 1000–літтю Великого Князівства Чернігівського (відзначатиметься в 2024 р.).