Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 15:34:53

У Мньові рятувальники надають допомогу на підтоплених ділянках. ВІДЕО

03.05.2013   08:23

2 травня у с. Мньов Чернігівського району, де спостерігається підтоплення повеневими водами окремих ділянок, з метою з'ясування гідрологічної обстановки й подальшого надання невідкладної допомоги населенню виїхала мобільна пожежно-рятувальна група на броньованій розвідувально-дозорній машині (БРДМ) з човном та мотопомпою.

Начальник Управління ДСНС у Чернігівській області полковник служби цивільного захисту Вадим Шулюк разом з головою Чернігівської райдержадміністрації Миколою Ганжою та головою Мньовської сільради Оленою Лутченко об'їхали ділянки місцевості та вулиці, де підтопленими залишаються 37 господарств та 3 житлові будинки.

В ході роботи, керівництво Управління ДСНС та райдержадміністрації зустрілися з мешканцями та самотніми громадянами похилого віку на підтоплених територіях, в ході чого з'ясували проблемні питання життєзабезпечення населення та вжили відповідні заходи реагування.

Було прийнято рішення щодо цілодобового чергування мобільної пожежно-рятувальної групи з метою перевезення місцевих жителів, підвезення питної води, продуктів харчування, медикаментів, надання допомоги населенню та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій та пожеж. Рятувальники працюватимуть до моменту нормалізації повеневої обстановки у населеному пункті.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.