Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 16:09:15

Охорона громадського порядку і безпеки громадян під час Першотравневих та Великодніх свят

03.05.2013   08:16

На Першотравневі та Великодні свята, громадяни матимуть 10 вихідних днів. Натомість працівники міліції протягом свят нестимуть службу в посиленому режимі, забезпечуючи громадський порядок. Особлива увага правоохоронців приділятиметься охороні кладовищ та пам'ятників загиблим у війні.

На виконання розпоряджень МВС та УМВС області під цілодобову охорону вже взяті всі культові споруди,  пам'ятники, меморіали, пам'ятні знаки воїнам-визволителям, братські могили, цвинтарі. На території області розташовано близько 1500 подібних об'єктів, тож на охорону громадського порядку та недопущення актів вандалізму буде задіяно понад 2000 працівників міліції.

Варто нагадати, що максимальне покарання, яке передбачає стаття 297 Кримінального кодексу України (наруга над могилою, іншим місцем поховання) - до дванадцяти років позбавлення волі. Практика свідчить, що правоохоронці завжди знаходить негідників, які скоюють святотатство, ніхто не уникає заслуженого покарання.  

Принагідно міліція звертається до громадян, які підуть у пам'ятні дні на кладовища. Будь ласка, утримайтеся від надмірного вживання алкоголю, не перетворюйте ритуал поминання померлих на гучні гульбища. У свою чергу міліція виконає поставлені перед нею завдання із забезпечення безпеки кожного громадянина, щоб святкування не обернулися трагедією.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.