Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 червня, 15:17:55

Голова облдержадміністрації Володимир Хоменко з повітря проконтролював ситуацію з весняним водопіллям. ФОТО

30.04.2013   09:26

29 квітня з метою моніторингу стану проходження весняного водопілляя в регіоні та його наслідків голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко разом з начальником Управління Держслужби з НС полковником служби цивільного захисту Вадимом Шулюком та начальником Деснянського басейнового управління водних ресурсів Сергієм Нагалюком здійснили обліт регіону на борту єврокоптера спецавіазагону ДСНС України.

Маршрут охопив найбільші водні артерії Чернігівщини, зокрема річки Дніпро, Десна, Сож та Снов.

Особливо акцентувалась увага на частково підтоплені ділянки автодоріг у Городнянському, Коропському, Менському, Новгород-Сіверському, Ріпкинському, Сосницькому та Чернігівському районах.

Проте, за словами Володимира Хоменка, найбільшою проблемою залишається селище Радуль та сусіднє село Новосілки Ріпкинського району, де на сьогоднішній день через підняття рівня води у Дніпрі порушені нормальні умови життєзабезпечення населених пунктів.

За результатами обльоту та вивчення ситуації голова облдержадміністрації дав відповідним службам доручення щодо постійного моніторингу ситуації та вжиття дійових заходів із забезпечення нормальних умов громадян, особливо під час Пасхальних, святкових та вихідних днів.

Зокрема, начальнику обласного Управління ДСНС полковнику служби цивільного захисту Вадиму Шулюку забезпечити чергування у селищі Радуль броньованої розвідувально-дозорної машини (БРДМ-2) підвищеної прохідності та човна з мотором для допомоги громадянам дістатись до своїх помешкань через підтоплені ділянки.

Останні новини Чернігівщини

У громаді на Прилуччині провели благодійний марафон і зібрали для ЗСУ 125 тисяч гривень

У громаді на Прилуччині провели благодійний марафон і зібрали для ЗСУ 125 тисяч гривень 12:28

25 червня у Талалаївській громаді Прилуцького району на селищному стадіоні провели благодійний марафон на підтримку Збройних Сил України: організували благодійне ярмаркування, розважали гостей виступами художньої самодіяльності, зіграли футбольний турнір.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Тільки спільно ми можемо подолати ворога та отримати перемогу" 12:15

Йдучи захищати Чернігів, вони не знали, що опиняться в одному батальйоні.

Фахівці Служби порятунку провели профілактичний рейди серед населення щодо правил мінної безпеки

Фахівці Служби порятунку провели профілактичний рейди серед населення щодо правил мінної безпеки 12:01

Рятувальники заходили до будинків, спілкувалися з перехожими, проводили бесіди в місцях масового скупчення людей, а також розміщували застережні листівки на інформаційних стендах.

«Маціївські Карпати»: у селі на Прилуччині другий рік діє еко-пасіка

«Маціївські Карпати»: у селі на Прилуччині другий рік діє еко-пасіка 11:57

У селі Маціївка Сухополов’янської громади на Прилуччині другий рік поспіль діє еко-пасіка Тетяни Жилкіної. Пасіка відкрита для всіх охочих відпочити з користю.

Служба зайнятості пропонує безкоштовне навчання і працевлаштування на «Елеганті»

Служба зайнятості пропонує безкоштовне навчання і працевлаштування на «Елеганті» 11:32

Людям, які опанували цю професію, знайти роботу будь-де, а не лише в нашому регіоні нескладно. Йдеться про швачок. Якщо Ви не маєте відповідних вмінь та навичок, але бажаєте працювати, Чернігівська обласна служба зайнятості пропонує скористатися можливістю безкоштовно здобути нову для Вас професію й обіцяє роботу на підприємствах області, зокрема на ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант».