Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 червня, 14:17:18

Прокуратурою встановлено порушення при закупівлі вугілля для сільських шкіл

30.04.2013   07:32

Прокурорськими перевірками додержання вимог законодавства про державні закупівлі встановлено, що у Бахмацькому, Коропському, Куликівському та Носівському районних відділах освіти приймання кам’яного вугілля для опалення навчальних закладів здійснювалося без документального підтвердження його якості. А в окремих випадках – за наявності свідоцтв-сертифікатів, термін дії яких закінчився.

Занижена якість поставленого вугілля потягла за собою перевитрати місцевих бюджетів на загальну суму 442 тис. грн.

На усунення виявлених порушень прокурорами заявлено 3 позови про стягнення заниженої вартості вугілля з підприємств-постачальників.

До начальників відділів освіти, які одночасно очолювали комітети з конкурсних торгів та відповідали за виконання укладених угод, заявлено позови про стягнення середнього місячного заробітку. На даний час два з них розглянуто і задоволено.

Зокрема, рішенням апеляційного суду Чернігівської області задоволено позов прокурора Куликівського району в інтересах держави до начальника районного відділу освіти про стягнення шкоди, завданої неналежним виконанням трудових обов’язків.

Прокурорською перевіркою встановлено, що якість вугілля, поставленого школам Куликівського району, не відповідала умовам тендерної пропозиції, що потягло за собою безпідставне відрахування із місцевого бюджету 150 тис. грн.

Останні новини Чернігівщини

У громаді на Прилуччині провели благодійний марафон і зібрали для ЗСУ 125 тисяч гривень

У громаді на Прилуччині провели благодійний марафон і зібрали для ЗСУ 125 тисяч гривень 12:28

25 червня у Талалаївській громаді Прилуцького району на селищному стадіоні провели благодійний марафон на підтримку Збройних Сил України: організували благодійне ярмаркування, розважали гостей виступами художньої самодіяльності, зіграли футбольний турнір.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Тільки спільно ми можемо подолати ворога та отримати перемогу" 12:15

Йдучи захищати Чернігів, вони не знали, що опиняться в одному батальйоні.

Фахівці Служби порятунку провели профілактичний рейди серед населення щодо правил мінної безпеки

Фахівці Служби порятунку провели профілактичний рейди серед населення щодо правил мінної безпеки 12:01

Рятувальники заходили до будинків, спілкувалися з перехожими, проводили бесіди в місцях масового скупчення людей, а також розміщували застережні листівки на інформаційних стендах.

«Маціївські Карпати»: у селі на Прилуччині другий рік діє еко-пасіка

«Маціївські Карпати»: у селі на Прилуччині другий рік діє еко-пасіка 11:57

У селі Маціївка Сухополов’янської громади на Прилуччині другий рік поспіль діє еко-пасіка Тетяни Жилкіної. Пасіка відкрита для всіх охочих відпочити з користю.

Служба зайнятості пропонує безкоштовне навчання і працевлаштування на «Елеганті»

Служба зайнятості пропонує безкоштовне навчання і працевлаштування на «Елеганті» 11:32

Людям, які опанували цю професію, знайти роботу будь-де, а не лише в нашому регіоні нескладно. Йдеться про швачок. Якщо Ви не маєте відповідних вмінь та навичок, але бажаєте працювати, Чернігівська обласна служба зайнятості пропонує скористатися можливістю безкоштовно здобути нову для Вас професію й обіцяє роботу на підприємствах області, зокрема на ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант».