Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 13:57:56

Конкурс “Молодь обирає здоров’я” зібрав школярів з усієї області

29.04.2013   15:53

У щорічному конкурсі, присвяченому спорту, красі й молодості, змагалися підлітки з усієї Чернігівщини. Вони переконували однолітків відмовитися від згубних звичок, натомість присвятити себе спорту і навчанню.

Сонячного весняного дня в обласному палаці для дітей та молоді відбувся конкурс “Молодь обирає здоров’я”. Творчі колективи з міста й області мали на меті переконати своїх однолітків зробити усвідомлений вибір на користь здоров’я, юності і самореалізації.

Захід був організований і проведений за підтримки освітян та представників кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Чернігівській області. Зокрема, в журі брала участь оперуповноважений ВКМСД УМВС старший лейтенант міліції Оксана Зубець.

25 команд-учасників в яскравій оригінальній формі зверталися зі сцени до підлітків і демонстрували які перспективи їх очікують в залежності від обраного життєвого шляху. Під час спілкування з журналістами учасники конкурсу сяяли задоволенням від можливості поспілкуватися з друзями з інших районів та можливості продемонструвати аудиторії свою майстерність.

Підтримати друзів і колег приїхали однокласники тих, хто виступав зі сцени. Вони шаленими оплесками і примовками заохочували команди-учасники до перемоги.

Крім цього, юні конкурсанти підготували тематичні малюнки та фотографії на тему “Молодь обирає здоров’я”. Ці роботи оцінювало авторитетне журі на чолі з іменитим фотографом Олександром Івкіним. Майстер об’єктиву високо оцінив не тільки професійний рівень робіт, а й відзначив значну користь від подібних акцій.

Авторитетне журі присудило перемогу збірній команді школи №30 міста Чернігова. Всі учасники конкурсу отримали почесні відзнаки, кубки й цінні подарунки.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього»

У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього» 12:29

27 березня у мейкерському просторі Peremoha Lab при Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся медіа-день, під час якого студенти та студентки політехніки презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього».

Виставка фотокартин «Доторки до душі» Ксенії Лучистої 12:26

25 березня в Мистецькій вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин на полотні «Доторки до душі» фотографки Ксенії Лучистої.

Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха

Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха 12:23

Сучасна українська молодь дедалі частіше доводить: успіх не приходить випадково — його створюють наполегливістю, сміливістю та вірою у власні сили. Саме таку історію має 21-річний підприємець із Коропа Едуард Довбах, який, скориставшись державною підтримкою, зміг перетворити свою ідею на реальний бізнес.

 Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини

Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 12:03

Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.

 На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:59

Носівські оперативники задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини