Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 серпня, 20:45:38

В Україну повернуто 5 підозрюваних у скоєнні злочинів на Чернігівщини

26.04.2013   14:23

Питання екстрадиції є одним із провідних у міжнародному напрямку діяльності органів прокуратури України.

Генеральна прокуратура України, прокуратури в регіонах докладають значні зусилля для ефективної співпраці з правоохоронними органами іноземних держав щодо видачі та повернення осіб, які перебувають у міжнародному розшуку.

Активну позицію у цій діяльності займає і прокуратура Чернігівщини. Зокрема, з початку року завдяки оперативній взаємодії прокуратури області з правоохоронними органами Російської Федерації в Україну передано 5 наших співвітчизників, які переховувались у сусідній державі від вітчизняного правосуддя.

Так, громадянин Р. ще в серпні 2006 року на вулиці Перемоги в смт. Талалаївка, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, скоїв ДТП, в результаті якого загинула місцева мешканка 1982 року народження. З того часу Р. перебував у міждержавному розшуку і в квітні поточного року його видано з Російської Федерації в Україну для притягнення до кримінальної відповідальності за скоєння злочину, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України.

У травні 2012 року у с. Ядути Борзнянського району громадянин Д., перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, безпричинно побив громадянина Г., спричинивши останньому тяжкі тілесні ушкодження. В зв’язку з ухиленням від слідства громадянина Д. було оголошено у міждержавний розшук. Затримали підозрюваного співробітники поліції на залізничній станції “Москва-Рязанська” та в березні поточного року видали його правоохоронним органам України для притягнення до кримінальної відповідальності за ч. 1 ст. 121 КК України.

На даний час завдяки процесуальному керівництву прокуратури Чернігівської області усім екстрадованим особам повідомлено про підозру, відповідні кримінальні провадження розслідуються органами внутрішніх справ.

На сьогодні на розгляді у компетентних органів іноземних держав знаходиться ще 7 підготовлених прокуратурою Чернігівської області клопотань про видачу в Україну осіб, які вчинили тяжкі та особливо тяжкі злочини на території області.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57

Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.

 Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року

Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55

Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:51

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

27 серпня: цей день в Україні і світі

27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50

День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини