“Нелегали” – на контролі у податківців Чернігівщини
Продовжується робота щодо виведення з “тіні” доходів та легалізації неоформленої найманої праці.
					Як повідомили в управлінні оподаткування фізичних осіб ДПС у Чернігівській області з початку року встановлено 593 випадки, коли роботодавці не укладали трудові угоди з найманими працівниками. За рахунок проведених заходів до державної реєстрації залучено 233 особи, а до бюджету додатково спрямовано 95 тисяч гривень податків.
Податківці Ніжинської ОДПІ в рамках заходів по відпрацюванню суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність в галузях лісопильного та стругального виробництва, виявили на території колишнього автотранспортного підприємства виробниче приміщення, де розпилювали деревину та з неї виготовляли тару. В цеху працювало 17 найманих працівників, у яких не було документів щодо працевлаштування.
Було з’ясовано, що товариство з обмеженою відповідальністю з грудня минулого року перебуває на податковому обліку у Ніжинській ОДПІ. З керівником підприємства проведена співбесіда щодо своєчасності та повноти сплати належних податків, після якої він оформив 17 найманих працівників на постійне місце роботи з виплатою заробітної плати не нижче мінімальної.
Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Просив неправомірну вигоду за непроведення перевірок ДАБІ – посадовця засуджено до 5 років за ґратами 17:48
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винним колишнього начальника відділу Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області у проханні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).
За працевлаштування молоді можна отримати компенсацію 17:26
Служба зайнятості допомагає молоді зробити перші кроки в кар’єрі, а роботодавцям — отримати фінансову підтримку за працевлаштування молодих спеціалістів.
Рятувальники Чернігівщини 100 разів залучалися до ліквідації пожеж та проведення інших невідкладних робіт 17:05
Упродовж минулого тижня (з 27 жовтня по 03 листопада 2025 року) вогнеборці ліквідували 43 пожежі, з яких: 24 - у житловому секторі, 7 - на об’єктах, 5 – на транспорті, 4 - у природних екологічних системах та 3 - інші.
“RetroHits” — енергія добра крізь час 16:34
Найяскравіша музика минулих десятиліть 1-го листопада 2025 року звучала зі сцени Чернігівського обласного філармонійного центру. Солісти філармонійного центру представили глядачам наповнені драйвом, емоціями та неповторною атмосферою популярні пісні 80-90 років у програмі “RetroHits”.