Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 вересня, 11:05:31

Землею в Щорсі користувалися задаром

09.04.2013   08:05Агенцiя

Бюджет Щорської міськради втратив доходів з оренди землі на 311 тис. грн.

При ревізії міського бюджету Щорської міської ради Сосницька міжрайонна державна фінансова інспекція встановила фінансових порушень на загальну суму 344 тис. грн.

Як показала ревізія за період з 01.01.2010 по 01.01.2013, левова доля порушень припала на втрати бюджету з оренди землі.

Зокрема, фінінспектори встановили, що в 2011-2012 роках та станом на момент проведення ревізії ТОВ "Щорська меблева фабрика" використовувало земельну ділянку під промисловими приміщеннями, тоді як строк дії договору закінчився ще в січні 2011 року, а новий не укладався. Як наслідок, міський бюджет недоотримав доходів на суму 158,3 тис. грн.

Ревізія встановила ще два факти використання землі на території Щорської міськради задарма. Земельними ділянками промислового та комерційного призначення площами по 1 га без оформлення договірних відносин користувалися Чернігівське обласне проектне ремонтно-будівельне підприємство "Чернігівоблбуд" та гр. С. Через це міський бюджет недоотримав доходів, відповідно, на суму 43,4 тис. грн і  109,2 тис. грн.

За результатами ревізії Щорській міськраді направлено вимоги про усунення порушень. На міського голову та головного бухгалтера складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 КУпАП. Ініційовано зупинення операцій з бюджетними коштами на реєстраційних рахунках в органах казначейства та призупинення бюджетних асигнувань. Направлено попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення бюджетного законодавства. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Щорського району.


Юрій Карета, начальник Сосницької міжрайонної державної фінансової інспекції

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відкрили два "Класи безпеки" 16:41

22 вересня у Прилуцькому та Ніжинському районах відкрили “Класи безпеки”.

Набір учасниць на програму відновлення та створення малого бізнесу в Чернігівській області

Набір учасниць на програму відновлення та створення малого бізнесу в Чернігівській області 16:38

Для мешканок Чернігівської області, які повернулися, та жінок–внутрішньо переміщених осіб ГО «Жіночий консорціум України» оголошує старт програми з відновлення та створення малого бізнесу. До програми можуть долучитися мешканки приймаючих громад Комарівської, Крутівської, Вертіївської та Остерської ОТГ та м. Чернігів та жінки-ВПО, котрі проживають у цих громадах.

Перший сертифікат в області на придбання житла за програмою «єВідновлення» уже сформовано, другий – на підході 16:25

Першими впоралися з цим Михайло-Коцюбинська та Кіптівська громади відповідно. Загальна ж кількість заяв за зруйноване житло – 216, з них – 56 у роботі. Про це розповів сьогодні під час брифінгу в медіацентрі ОВА в. о. начальника Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Кампанія з довакцинації дітей проти кору: чому важливо зробити щеплення

Кампанія з довакцинації дітей проти кору: чому важливо зробити щеплення 16:02

Спалахи кору в Україні циклічні й відбуваються в середньому кожні 4-5 років. Вони стаються через те, що діти пропускають планові щеплення і в суспільстві накопичується кількість людей без імунітету.

 Ошукали військовослужбовців ЗСУ та волонтерів – повідомлено про підозру трьом учасникам злочинної групи

Ошукали військовослужбовців ЗСУ та волонтерів – повідомлено про підозру трьом учасникам злочинної групи 15:56

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру трьом учасникам організованої злочинної групи у шахрайстві шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки (ч. 3, 4 ст. 190 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини