Чернігівська область: рятувальники визволили з водяного полону 5 людей. ФОТО
07 квітня у Чернігівському районі внаслідок додаткового підняття рівня води в р. Білоус продовжилося підтоплення території садивного товариства "Механізатор".
В окремих місцях шар води становить близько 1 м. Як наслідок, ще 5 дачників, серед яких три жінки віком 88, 55 і 25 років та 2 чоловіки, опинилися у водяному полоні. Для евакуації людей було залучено відділення аварійно-рятувальної частини загону спецпризначення Управління ДСНС у Чернігівській області. Рятувальники відшукали потерпілих та за допомогою надувного човна вивезли їх із зони підтоплення.
Нагадаємо, що 6 квітня рятувальники на пожежному автомобілі підвищеної прохідності вже об’їздили територію даного садивного товариства в пошуках людей, які потребують допомоги. В ході цього з будиночків вивезено 3-х дачників, а також витягнуто на сушу один легковий автомобіль. Проте окремі люди не виявили бажання покидати свої дачі, сподіваючись на те, що вода до них не дійде.
Окрім того, протягом 7 квітня у м. Ніжин пожежно-рятувальний підрозділ разом з міським службами водоканалу та ВУЖКГ продовжував відкачувати воду, що загрожувала підтопленням окремих житлових будинків по вул. 8 Березня, Короленка та Озерній. Аналогічні завдання виконували рятувальники по вул. Новій в с. Новоселівка та вул. Чернігівській в с. Півці Чернігівського району, в м. Корюківка по вул. Кірова та в смт Козелець по вул. Жуковського.
У с. Заці Чернігівського району, з метою уникнення загрози підтоплення житлового сектору, забезпечено розчистку дренажної труби на місцевому ставку.
Останні новини Чернігівщини
ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55
Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.
До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.
На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47
Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.
Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45
У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.
5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression