Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 13:01:36

Тала вода розмила ґрунтову дорогу та частко зруйнувала дамбу. ВІДЕО

06.04.2013   19:31

6 квітня у Городнянському районі внаслідок різкого підняття рівня води в р. Снов сталося розмивання земляного насипу на 50-метровому відрізку ґрунтової дороги, що веде до с. Малий Дирчин. Внаслідок цього порушено транспортне сполучення з даним населеним пунктом, де проживає 29 людей. У зв'язку з тим, що ситуація з весняним водопіллям тут щорічне явище, то всі мешканці села заздалегідь були забезпечені продуктами харчування, медикаментами та паливом. В даний час сполучення здійснюється за допомогою човнів.

Тала вода розмила ґрунтову дорогу та частко зруйнувала дамбу

Тала вода розмила ґрунтову дорогу та частко зруйнувала дамбу


Цього ж дня на околиці с. Радянська Слобода Чернігівського району  талими водами розмило 20-метрову дільницю земляної дамби штучного приватного ставка ємністю 580 тис. куб. м.  Внаслідок цього вилилося близько 450 тис. куб. м води, що спричинило різке підвищення рівня потоку (до 1,5 м) в р. Білоус. Загрози затоплення населених пунктів немає, проте відбулося часткове підтоплення території садивного товариства "Механізатор" і чимало дачних будиночків оточив 0,5-1 м шар води. У зв'язку з цим, рятувальникам довелося на пожежному автомобілі підвищеної прохідності об'їздити територію товариства та з'ясовувати чи є там люди, які потребують допомоги. В ході цього з будиночків вивезено 3-х дачників, а також звільнено з водяного полону один легковий автомобіль. На місце прориву дамби виїздив голова Чернігівської облдержадміністрації Володимир Хоменко, начальник обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій Вадим Шулюк, а також інші керівники обласних управлінь, установ та організацій - члени оперативного штабу.


Крім того, слід зазначити, що на Чернігівщині рятувальники щоденно виїздять близько 10 раз для надання допомоги мешканцям населених пунктів по відкачці води, яка загрожує житловим будинкам, та ліквідації льодових заторів на водоймах.
 

Останні новини Чернігівщини

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони 12:48

Відсьогодні під надійний захист співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області перейшла ще одна потужна судова установа - Прилуцький міськрайонний суд.

Лідія Падалка:

Лідія Падалка: "Актуальним завданням є відновлення взаємовигідної співпраці з роботодавцями для працевлаштування безробітних громадян" 12:45

Про підсумки діяльності протягом І півріччя 2021 року та основні завдання на найближчу перспективу йшлося на виїзній нараді обласної служби зайнятості, що відбулася 22 червня на базі Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

Чергова ДТП - наслідок недотримання правил дорожнього руху

Чергова ДТП - наслідок недотримання правил дорожнього руху 11:04

Учора близько 18-ї години на проспекті Миру, місцева жителька 1994 року народження, керуючи транспортним засобом FIAT, при повороті з головної дороги на другорядну, не надала переваги у русі автомобілю CHERY, в результаті чого сталося зіткнення.

Прилуки: перше засідання конкурсної комісії

Прилуки: перше засідання конкурсної комісії 10:52

23 червня в сесійній залі Прилуцької міської ради відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора Прилуцької міської центральної бібліотеки ім. Л.Забашти.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини