Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 14:13:02

В УМВС України в Чернігівській області відбулася презентація пам'ятки "Взаємодія міліціонера з медіа"

06.04.2013   11:20

Під час занять зі службової підготовки в Управлінні МВС України в Чернігівській області начальник СЗГ УМВС полковник міліції Сергій Бриль ознайомив особовий склад з методикою взаємодії міліції та представників мас-медіа.

Оскільки багато хто з представників відділів і служб неодноразово спілкувався з журналістами, тема викликала непідробний інтерес слухачів. Невимушене спілкування відбувалося в ході діалогу.

Яке суспільне значення має співпраця з журналістами добре знають працівники карного розшуку та слідчих підрозділів, кримінальної міліції у справах дітей та дільничні інспектори. Завдяки цій співпраці розшукано десятки злочинців, встановлено місцеперебування безвісти зниклих осіб та повернуті до рідних домівок сотні підлітків, що вирішили мандрувати світом.

Та не завжди взаємовідносини міліціонер-журналіст ідеальні, оскільки любе видання чи телеканал через своє прагнення збільшити тираж та глядацьку аудиторію можуть зашкодити розслідуванню, озвучивши інформацію, що становить таємницю слідства, чи спробувати зробити ексклюзивні кадри, розкривши особу свідка чи оперативника.

Саме тому стільки уваги Сергій Миколайович Бриль приділив питанню прав та обов'язків журналіста й міліціонера. Присутні ознайомилися зі змістом пам'ятки, розробленої Управлінням зв'язків з громадськістю МВС України. У свою чергу слухацька аудиторія поділилася своїм досвідом спілкування із журналістами та разом обговорили реальні ситуації, в яких довелося брати безпосередню участь. Заохочуючи аудиторію до жвавого обговорення, Сергій Бриль прокоментував кожну ситуацію з точки зору закону та дав конкретні поради. Зокрема, він нагадав правоохоронцям про те, що в переважній більшості саме через журналістів засоби масової інформації розповсюджують відомості про міліцію, тому від того наскільки відкритим і незаангажованим буде це спілкування, залежить як платники податків сприйматимуть й оцінюватимуть роботу міліції.

Окрему увагу в ході презентації начальник прес-служби УМВС приділив аналізові конфліктних ситуацій з журналістами, які виникають під час мітингів, масових акцій протесту чи пікетувань. Дії міліції мають бути професійними і адекватними, але треба пам'ятати, що Конституція захищає не тільки права журналістів, а й міліції. Тож коли журналіст висвітлює якусь подію, міліціонер там же охороняє громадський порядок - просто потрібно завжди поважати роботу один одного.

Наприкінці зустрічі Сергій Бриль нагадав присутнім, що міліціонер завжди має пам'ятати, що до нього в будь-який момент може звернутися журналіст за роз'ясненнями або допомогою, тому потрібно бути готовим до цього.
 

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати курку в рукаві для запікання 11:51

Винахідник рукавів для запікання — справжній геній. Адже це кухонне пристосування максимально спростило процес приготування страв і позбавило господинь від подальшої необхідності вимивати духову шафу.

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала 11:49

Літнє сонцестояння – це астрономічний початок літа, у цей день у Північній півкулі встановлюється найдовший день та найкоротша ніч. Подібне явище спостерігається у цей же час у грудні, коли тривають найдовша ніч і найкоротший день у році.

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня 11:44

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 21 по 27 червня 2021 року.

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.

АНОНСИ ПОДІЙ