Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 серпня, 14:35:30

Двоє хлопців посварилися через карти, в результаті один зарізав іншого

05.04.2013   11:51

Працівники міліції Прилуцького міськвідділу внутрішніх справ розкрили жорстоке вбивство 23-річного чоловіка, якому зловмисник наніс майже два десятки ножових поранень.

До чергової частини Прилуцького міськвідділу внутрішніх справ надійшло повідомлення, що на сходовій клітині одного з будинків Прилук мешканці виявили тіло невідомого. Чоловік лежав у калюжі крові, у нього візуально проглядалися множинні  ножові поранення.


На місце події негайно була направлена слідчо-оперативна група на чолі з начальником міськвідділу. Оперативники встановили особу вбитого, ним виявився 23-річний мешканець цього будинку. Судмедексперт нарахував на тілі загиблого 17 колото-різаних ран на животі, грудях, голові та передпліччі.

Міліціонери спілкувалися із родичами загиблого, сусідами, були проведені поквартирні обходи. В результаті оперативникам вдалося зібрати достатньо необхідної інформації. На допомогу колегам до Прилук виїхали оперативники Управління карного розшуку УМВС в області. В ході проведеного комплексу розшукових заходів оперативники вийшли на слід різуна. В коло зору правоохоронців потрапив молодик, який під тиском беззаперечних доказів зізнався у вбивстві товариша. Він розповів, що наніс майже двадцять ножових поранень потерпілому на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин. Хлопці грали в карти і посварилися, в результаті від словесних перепалок дійшло до бійки, в руках парубка опинився ніж...

Під час проведення санкціонованого обшуку у юнака вилучено його одяг зі слідами крові та ніж. Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України - (умисне вбивство) - карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років. Громадянин затриманий та поміщений до ізолятора тимчасового тримання.

 

Останні новини Чернігівщини

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:55

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

Наша мета – ще більше укриттів для садочків та шкіл Чернігівщини: БФ «Янголи Свободи» – на зустрічі з командою ОВА 09:29

Днями представники Міжнародного благодійного фонду «Янголи Свободи» зустрілися з заступником голови Чернігівської ОДА Іваном Ващенком.

На Чернігівщині вже зібрали понад половину ранніх зернових 08:46

На Чернігівщині триває жнивна кампанія. Станом на 6 серпня аграрії області обмолотили 219,2 тисячі гектарів сільськогосподарських культур.

12 серпня: цей день в Україні і світі 08:19

День 1630 Російська агресія - Day 1630 Russian aggression

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини