Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 жовтня, 16:16:36

Діти-інваліди Чернігівщини отримали від меценатів медичні препарати

24.11.2011   12:13Агенцiя

Чернігівський центр медико-санітарної реабілітації дітей-інвалідів "Відродження" отримав від меценатів медичні препарати послаблюючої дії для полегшення рухів і підвищення ефективності інших комплексних методів лікування.

Тепер у батьків дітей, що мають вроджені вади розвитку опорно-рухової системи, зокрема, дитячий церебральний параліч, з'явилася надія на більш ефективне лікування.

Заступник голови Чернігівської ОДА Віктор Тканко під час вручення медикаментів висловив вдячність меценатам, зазначивши: "Зараз на Чернігівщині живуть 420 діток із ДЦП і кожен з них потребує неабиякої уваги як з боку батьків, лікарів, так і влади. Цифри - це статистика і вона суха, але за кожною з них стоїть доля дитини і сподівання батьків".

Прес-служба МОЗ України

 

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42

Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).

 Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка

Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39

Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.

У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22

23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».

У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки»

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12

Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини