Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 жовтня, 14:50:03

Міліція продовжує виявляти браконьєрів на водоймах області

24.11.2011   08:00

“Золотою жилою” виявився берег Десни біля села Лісконоги Новгород-Сіверського району та Радичів Коропського району для співробітників лінійного відділу міліції в річковому порту “Чернігів” та “Чернігівдержрибохорони” під час відпрацювання водойм області.

Тільки за одну ніч міліціонери затримали шістьох чоловіків (двох мешканців Шостки Сумської області та чотирьох мешканців Шосткинського району).

Перших двох міліціонери застали на березі Десни біля села Лісконоги, браконьєри саме здійснювали лов риби забороненим знаряддям лову – сітками. Нищівними природи виловили більше 15 кілограмів риби цінних порід. Загальна сума збитків, завданих рибному господарству, склала близько трьох тисяч гривень. Наразі працівниками міліції збираються всі необхідні матеріали для порушення проти зловмисників кримінальної справи.

Тієї ж ночі працівники міліції та “Чернігівдержрибохорони” затримали ще чотирьох браконьєрів, які на Десні біля села Радичів Коропського району здійснювали вилов риби за допомогою електролову. Ці браконьєри натрощити чималу кількість риби цінних порід, а саме 66 щук, 80 пліток, 11 линів та 9 карасів.

Збитки, завдані рибному господарству, склали близько 5000 гривень. Міліцією проти зловмисників було порушено кримінальну справу за ст.249 ч.2 Кримінального кодексу України – незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, карається штрафом від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові дату початку осінніх шкільних канікул оголосять орієнтовно 21 жовтня 14:23

У Чернігові канікули у закладах загальної середньої освіти можуть стартувати, як і планували, з 25 жовтня. Хоча є пропозиція, зважаючи на епідситуацію щодо поширення захворюваності на COVID-19, розпочати їх на тиждень пізніше. Про це мова йшла на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді сьогодні, 19 жовтня.

До рятувальників завітали курсанти та студенти Академії Державної пенітенціарної служби

До рятувальників завітали курсанти та студенти Академії Державної пенітенціарної служби 14:03

До Головного управління ДСНС України у Чернігівській області завітали курсанти та студенти Академії Державної пенітенціарної служби.

Гострі кишкові інфекції в дошкільнят. Як запобігти?

Гострі кишкові інфекції в дошкільнят. Як запобігти? 13:56

Гострі кишкові інфекції — одні з найпоширеніших інфекційних захворювань, які можуть призвести до серйозних ускладнень, особливо у дітей. Зазвичай такі хвороби спричиняють бактерії або віруси, що потрапляють в організм людини із зараженою їжею чи забрудненою водою, а також у разі недотримання гігієни рук.

 Чернігівській район: у ставку виявлено тіло потонулого чоловіка

Чернігівській район: у ставку виявлено тіло потонулого чоловіка 13:37

Обставини та причину смерті з’ясовують правоохоронні органи.

За невиконання покладених судом обов’язків засуджений буде відбувати покарання у виправній установі

За невиконання покладених судом обов’язків засуджений буде відбувати покарання у виправній установі 13:31

За вчиненим злочином повинно слідувати відповідне покарання, яке має сприяти виправленню як засудженого так і на його прикладі запобігати іншим особам проявляти протиправну поведінку.