Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 14:07:29

"Десна" визначає кращого командира взводу

29.03.2013   13:17

У 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що дислокується в селищі Десна, Чернігівської області, завершився 1-й етап конкурсу на кращого командира взводу Сухопутних військ української армії.

В ньому взяло участь 18 найкращих командирів навчальних взводів з різних військових частин центру: танкісти, піхотинці, десантники, розвідники, зенітники, автомобілісти тощо. На цьому етапі вони змагалися на рівні своїх військових частин.

За умовами конкурсу офіцерів оцінювали за особистими показниками у фізичній підготовці, спеціальних військових дисциплінах та рівні командирських навичок.

- З усіх конкурсантів було обрано 9 командирів взводів, які у вересні цього року виборюватимуть звання найкращого під час 2-го етапу, - повідомив заступник начальника 169-го навчального центру, начальник навчального відділу полковник Володимир Баяк.

Переможців 1-го етапу  нагороджено почесними грамотами.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати курку в рукаві для запікання 11:51

Винахідник рукавів для запікання — справжній геній. Адже це кухонне пристосування максимально спростило процес приготування страв і позбавило господинь від подальшої необхідності вимивати духову шафу.

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала 11:49

Літнє сонцестояння – це астрономічний початок літа, у цей день у Північній півкулі встановлюється найдовший день та найкоротша ніч. Подібне явище спостерігається у цей же час у грудні, коли тривають найдовша ніч і найкоротший день у році.

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня 11:44

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 21 по 27 червня 2021 року.

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.

АНОНСИ ПОДІЙ