Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 вересня, 05:43:24

"Десна" визначає кращого командира взводу

29.03.2013   13:17

У 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що дислокується в селищі Десна, Чернігівської області, завершився 1-й етап конкурсу на кращого командира взводу Сухопутних військ української армії.

В ньому взяло участь 18 найкращих командирів навчальних взводів з різних військових частин центру: танкісти, піхотинці, десантники, розвідники, зенітники, автомобілісти тощо. На цьому етапі вони змагалися на рівні своїх військових частин.

За умовами конкурсу офіцерів оцінювали за особистими показниками у фізичній підготовці, спеціальних військових дисциплінах та рівні командирських навичок.

- З усіх конкурсантів було обрано 9 командирів взводів, які у вересні цього року виборюватимуть звання найкращого під час 2-го етапу, - повідомив заступник начальника 169-го навчального центру, начальник навчального відділу полковник Володимир Баяк.

Переможців 1-го етапу  нагороджено почесними грамотами.

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.