Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 13:23:42

Експерти ЄС: Чернігівські землі належно охороняються

29.03.2013   11:42Агенцiя

“Чернігівські землі належно охороняються”, таку оцінку надали експерти Представництва Європейської комісії в Україні за результатами робочої поїздки під час обговорення результатів виконання у 2012 році регіональних програм щодо охорони навколишнього природного середовища

Головне управління Держземагентства у Чернігівській області представило експертам ЄС результати виконання “Програми використання та охорони земель Чернігівської області на 2011-2020 роки”.

На 2012 рік згідно з Програмою на заходи земельної реформи (інвентаризацію, нормативно-грошову оцінку земель тощо) передбачалося спрямувати 3,38 млн грн, з них 120 тис. грн – на охорону земель. Протягом минулого року роботи профінансовані у сумі 2,17 млн грн (64,3 % від запланованого фінансування), з яких 559,9 тис. грн використано на заходи з охорони земель.

Крім того, у минулому році на зазначені заходи використано 2,1 млн гривень, що надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.

Держземагентство

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати курку в рукаві для запікання 11:51

Винахідник рукавів для запікання — справжній геній. Адже це кухонне пристосування максимально спростило процес приготування страв і позбавило господинь від подальшої необхідності вимивати духову шафу.

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала 11:49

Літнє сонцестояння – це астрономічний початок літа, у цей день у Північній півкулі встановлюється найдовший день та найкоротша ніч. Подібне явище спостерігається у цей же час у грудні, коли тривають найдовша ніч і найкоротший день у році.

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня 11:44

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 21 по 27 червня 2021 року.

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.

АНОНСИ ПОДІЙ