Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 18:49:09

П’яний відвідувач бару взявся «зривати зло» на електросушарці

28.03.2013   10:02Агенцiя

Підприємці, котрі подбали про надійну безпеку свого майна, скориставшись послугами Державної служби охорони, можуть бути спокійними, адже вони мають справу з фахівцями. Відкриваючи кафе, ресторан чи різного роду розважальні заклади, більшість власників турбуються не лише про свою безпеку, а й про своїх клієнтів.

В одному з районних центрів Чернігівщини близько опівночі надійшов сигнал спрацювання тривожної сигналізації з нічного кафе-бару. Негайно прибувши на місце виклику, працівники Державної служби охорони затримали хулігана, котрий чинив протиправні дії, тим самим порушуючи спокій інших клієнтів.

Зі слів адміністратора стало відомо, що 35-річний чоловік, випивши зайвого, взявся «зривати зло» на електросушарці для рук. Та на заваді п’яному гніву чоловіка стали працівники Державної служби охорони.

Тепер горе-відпочивальнику доведеться відповідати перед законом, відповідно до ч.1 ст. 194 Кримінального Кодексу України (умисне пошкодження майна). Сума збитків встановлюється.


Ірина Бондарчук, УДСО при УМВС України в Чернігівській області

http://dso.gov.ua/news/pyanij-vdvduvach-baru-vzyavsya-zrivati-zlo-na-elektrosusharcz.html

Останні новини Чернігівщини

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.