Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 10 червня, 20:57:51

Технічно справні машини – важлива запорука безпеки життя людини

28.03.2013   08:12Агенцiя

У березні поточного року Державною інспекцією сільського господарства в Чернігівській області проведено нараду з керівниками суб’єктів господарювання, уповноважених проводити обов’язковий технічний контроль тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів в Чернігівській області, а саме ТОВ “Техноторг-Дон”, ТОВ “Укр-Тест-Стандарт”, ПП “Автоком-Сервіс” та ПП “Короптранс”.

Начальник управління технічного нагляду, охорони праці та пожежної безпеки Чернін М.Б. проінформував присутніх про те, що до початку проведення у 2013 році обов’язкового технічного контролю спеціалістами управління за погодженням з місцевими держадміністраціями складені графіки здійснення контролю машин, в засобах масової інформації в кожному районі області опубліковано статті з вичерпною інформацією про порядок проведення обов’язкового технічного контролю.

З початку 2013 року 3519 машин пройшли обов’язковий технічний контроль з 4132 машини, які згідно графіка повинні його пройти на цей час що становить 85%.
Заступник начальника інспекції Ворох М.М. звернув увагу учасників наради на необхідності більш якісного здійснення обов’язкового технічного контролю з беззаперечним дотриманням вимог до технічного стану тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів, затверджених наказом Міністерства аграрної політики України № 316 від 06.05.2009 року.

Підводячи підсумки наради, начальник Держсільгоспінспекції в Чернігівській області Кекух В.Ф. наголосив на тому, що як орган, уповноважений на здійснення державного контролю за дотриманням уповноваженими суб’єктами господарювання вимог до проведення обов’язкового технічного контролю тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів, Держсільгоспінспекція при здійсненні планових та позапланових перевірок буде вимагати суворого дотримання процедури здійснення обов’язкового технічного контролю, наявності сертифікованих засобів вимірювальної техніки, які пройшли повірку або державну метрологічну атестацію, забезпечення здійснення контролю машин згідно з графіком.

Адже ми всі розуміємо, що належний технічний стан машин – запорука збереження людського життя!


Прес-служба Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

В області створюють систему підтримки людей, які зазнали сексуального насильства, пов’язаного з війною 14:08

Жінки та діти складають переважну більшість серед тих, на кому негативно позначаються збройні конфлікти, включаючи біженців і вимушених переселенців. Чернігівська область є прикордонною. В регіоні велись активні бойові дії, частина території перебувала в окупації. Тому тема підтримки постраждалих від сексуального насильства є дуже актуальною.

У Чернігові поліцейські ліквідували підпільний цех та вилучили понад 11 тонн етилового спирту 11:25

В ході реалізації оперативної інформації оперативники карного розшуку та управління стратегічних розслідувань поліції Чернігівщини спільно зі співробітниками Чернігівського райуправління поліції виявили підпільний цех з фасування етилового спирту в промислових масштабах. Загалом поліцейські вилучили понад 11 тонн етилового спирту.

Поскаржитися на зачинене укриття можна до поліції

Поскаржитися на зачинене укриття можна до поліції 11:20

Якщо укриття зачинене —подати скаргу можна до Нацполіції на лінію «102».

«ВІЙНА». Прем'єра на завершення 97-го театрального сезону

«ВІЙНА». Прем'єра на завершення 97-го театрального сезону 11:05

28 червня о 18.00 год. Чернігівський драмтеатр ім.Т.Г.Шевченка запрошує на прем’єрний показ вистави «Війна» https://teatr.cn.ua/repertuar/vijna/ , поставленої молодим режисером Олексієм Трішкіним за п’єсою сучасного шведського драматурга Ларса Нурена.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:53

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 пожежу та 1 випадок загибелі на водних об’єктах. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини