Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 жовтня, 20:03:54

Епідемічна ситуація з грипу та ГРВІ

26.03.2013   09:31Агенцiя

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в Чернігівський області характерна середньорічному рівню для відповідної пори року.

На 12 тижні 2013 року в області захворіло 6844 осіб, з них діти - 3946, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 37,8 % .

По м. Чернігову захворіло 2818особа , з них діти -1622, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 36 %.

Станом на 25.03.2013 року всього по області проти грипу щеплено 1623 особи.

На 12 тижні щеплено проти грипу 0 осіб.

Вакцина проти грипу: на КП "Ліки України" відсутня вакцина проти грипу.

Комплекс заходів по профілактиці грипу та ГРВІ серед мешканців області проводиться.

Ситуація знаходиться під контролем фахівців санепідслужби.


http://cnoblses.net.ua/news/new.php?id=588

Останні новини Чернігівщини

Звернення до представників засобів масової інформації та мешканців Чернігова 10:58

Шановні представники ЗМІ та чернігівці! Просимо вас уважно поставитися до цього повідомлення та відповідально поширювати будь-яку інформацію, що стосується наявності у ваших домівках світла, води, газу та тепла.

Виокремити актуальні потреби в медицині, освіті та соціальній сфері прикордонних громад Чернігівщини: в регіоні працює команда ЮНІСЕФ 10:57

Вкотре на Чернігівщині – команда Представництва ЮНІСЕФ в Україні. У фокусі візиту – вивчити потреби регіону та визначити напрямки, де може допомогти Фонд.

З пунктами незламності і генераторами: як функціонує Корюківський район після ударів по енергетиці 10:56

Попри складну ситуацію в енергосистемі через ворожі удари по громадах Корюківського району, об’єкти соціальної сфери продовжують працювати. Всюди – на альтернативних джерелах.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:52

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

23 жовтня: цей день в Україні і світі

23 жовтня: цей день в Україні і світі 09:37

ДЕНЬ 1338 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1338 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини