Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 липня, 23:41:08

Горять оселі, гинуть люди

23.11.2011   11:57Агенцiя

На Чернігівщині до підрозділів МНС протягом останнього тижня щодня надходять повідомлення загибель людей на пожежах.

Причиною загорянь та трагічних випадків є необережність при курінні, неправильне влаштування пічного опалення та порушення правил експлуатації побутових електричних і газових приладів.

Так, у Городні по вул. 1 Травня, 130 під час пожежі в житловому будинку, яка виникла внаслідок короткого замикання освітлювальної електромережі, загинула 83-річна співмешканка домовласника.

У с. Нехаївка Коропського району відсутність необхідної протипожежної розділки між димарем опалювальної печі та дерев'яним перекриттям будинку призвела до пожежі, внаслідок якої загинула 71-річна власниця оселі.

У Варві по вул. Київський, 13 причиною загоряння стала необережність при курінні 54-річного господаря будинку, внаслідок чого чоловік загинув. 

Залишений вдень без нагляду увімкнений електрообігрівач призвів до пожежі та загибелі 53-річної жінки в будинку по вул. Польовій, 2-а смт Березне Менського району. 

Загоряння ганчірок, які сушилися в хаті на побутовому газовому конвекторі, сприяло виникненню пожежі по вул. Шолохова, 56 в с. Почечино Ніжинського району. Внаслідок цього загинула 75-річна мешканка будинку.

Наведені приклади трагедій свідчать, що найчастіше лихо приходить в ті оселі, де опалення, електромережа застарілі й тривалий час належно не обслуговувалися. Також небезпека очікує тих, хто порушує заходи пожежної безпеки при експлуатації печей, електричного та газового обладнання, допускає необережність при курінні.

У зв'язку з цим, обласне управління МНС вкотре звертається до населення з наполегливим проханням перевірити правильність влаштування та справність опалювальних і газових приладів, електромереж. Якщо у Вас виникли питання з цього приводу, звертайтеся за консультаціями до місцевих підрозділів держпожнагляду. Також, будьте обережними при курінні, дотримуйтесь правил безпеки при експлуатації печей, електрообігрівачів і газових приладів. Це дозволить Вам не залишитися в холодну пору року без даху над головою, а головне - убезпечити власне життя та людей, які мешкають з Вами.

Володимир Муха, депутат обласної ради, начальник УМНС в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28

В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.

Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.

Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24

24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33

Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини