Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 вересня, 16:56:46

Понад 216 мільйонів гривень перераховано до Держбюджету Чернігівською митницею протягом січня-лютого

25.03.2013   12:37

У січні-лютому 2013 року Чернігівською митницею до Державного бюджету України перераховано 216,2 мільйонів гривень податків і зборів.

Найбільші суми митних платежів сплачені за результатами митного оформлення  нафтопродуктів (14,9%), тютюнової сировини (13%), шин та покришок (5,9%), виробів з шоколаду (4,5%), азотних добрив (4,4% ), а також корму для тварин, пива, тютюну для промислового виробництва, тракторів.

При митному оформленні цих товарів спрямовано до бюджету понад 55% від загальної суми усіх перерахованих митницею за вказаний період коштів.

Чернігівськими митниками проведено митне оформлення  понад 222 тисяч тонн вантажів, через митний кордон України в зоні діяльності митниці прослідувало майже 450 тисяч громадян, здійснено пропуск 140 тисяч транспортних засобів та понад 920 тисяч тонн вантажів.

За фактами порушень митного законодавства протягом двох місяців заведено 102 справи про порушення митних правил, вартість предметів правопорушення в яких становить 2,3 мільйони гривень.

Серед предметів правопорушень, що були вилучені у справах про порушення митних правил цього року, переважають транспортні засоби та промислові товари. До правоохоронних органів направлено 15 повідомлень про кримінальні правопорушення щодо незаконного переміщення наркотичних речовин, набоїв, предметів старовини.

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини